Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megvernek, ha valakinek a...

Megvernek, ha valakinek a telke fölé berepítek egy helikoptert kamerával rajta?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy néz ki sok ember kertje mikor fel van húzva 2,5 méteres betonfal. Mit rejtegetnek vajon. Vagy meztelenül strandolnak? Műhold látja ám őket!


Megvernek, ha egy rc helikoptert bereptetek a telek fölé? A levegőben tartózkodás nem minősül szabálysérétsnek! Nem léptem a telkükre!



2014. márc. 26. 16:00
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
A "B" pontot ajánlanám figyelmedbe! Előző voltam.
2014. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
7%
Nem történik semmi. Csináld!
2014. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Igen,. Akkor feljelentem a googlet mert az Earth felvette sokak kertté, és láthatólag ott annak az emberek, plusz a street viewben meg az utcán ácsorgókat.

Ki van takarva az arcuk? Hát énis kitakarom az övéket a felvételen!

Íghy már rednben van?

2014. márc. 26. 16:41
 14/32 anonim válasza:
67%
Szerintem ha ekkora a szád akkor majd ezt add elő a kiérkező nyomozóknak is akik kimennek majd hozzád,lefoglalnak minden elektronikus dolgot.Mellesleg viszik a pc-et és a telefonodat is. Amin gyanítom hogy vannak letöltött programok illetve játékok is. tehát mindjárt a nyakadba varnak egy szerzői és szomszédos jogok megsértését is.de te tudod megér e ez neked annyit.
2014. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
Hát én egész biztosan szarrá verném azt a kíváncsi egyetemista fejedet. Azt hogy ez sért -e valamilyen törvényt azt nem tudom de hogy elvi szabályokat sért az biztos. Az ember ilyet nem csinál, legalábbis normális ember nem, ahol még számít valamit a tisztelet. Más dolgait nem firtatjuk ha nincs hozzá semmi közünk, nem kémkedünk utána. Azok az illetők valószínűleg csak nem szeretik az embereket, a társaságot. Szerinted a bűnözők egy feltűnő betonfalat építtettnek maguk köré? Ugyanmár. De tegyük fel hogy mégis bűnözők. Nos ebben az esetben ha lekamerázod őket akkor sokkal nagyobb szarban leszel annál minthogy megúszd egy veréssel:D
2014. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
*erkölcsi szabályokat akartam írni
2014. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
9%
Itt igazából nem is azon van a hangsúly szerintem, hogy mit sért mit nem sért. Attól eltekintve, hogy erkölcsileg bunkóság mások után kémkedni, abból amit a másik kérdésedben leírtál valószínűleg én is kíváncsi lennék, hogy mi folyik ott... Nyilván nem mennék el odáig, hogy kukkoljam őket, főleg nem kamerával meg ilyesmivel. De ez egy olyan dolog, hogy szerintem nincs olyan ember aki ne nézne át a szomszédba ha valami érdekes dolgot csinálnak ott... Tehát bunkóság lesni őket, de az biztos hogy én is kíváncsi lennék, hogy például miért bujkálnak... Lehetnek rá teóriák, ahogy azt már olvastuk, hogy durva agorafóbiás mindegyik, és félnek az emberektől vagy ilyesmi, de az ember egy olyan teremtés, hogy amíg nem tudja meg amire kíváncsi addig biztosan furdalja a kíváncsiság...
2014. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
33%

"szerintem nincs olyan ember aki ne nézne át a szomszédba ha valami érdekes dolgot csinálnak ott"


Nyugtathatod ezzel magad, engem nem érdekel, mit csinál a szomszédom.


Én nem nézek be más kerítésén, mert én sem akarnám, hogy más benézzen az enyémen (ha házban élnék).


Az meg, hogy furdal a kíváncsiság... hát b+, felnőtt ember vagy, kontrolláld.


(Vagy ha hozzád becsönget a szomszéd, és azt mondja: "Jó napot, hadd nézek már körül, olyan kíváncsi vagyok, mi van itt.", akkor azt mondod, "Tessék csak, értem én.")

2014. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Lol, hagyd már szegényeket! :D Ennyire unatkozol? Te örülnél neki, ha azt vennéd észre, hogy a szomszédod egy kamerás repcsivel köröz a kerted fölött??
2014. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Integetnék neki! :D
2014. márc. 26. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!