Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megvernek, ha valakinek a...

Megvernek, ha valakinek a telke fölé berepítek egy helikoptert kamerával rajta?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy néz ki sok ember kertje mikor fel van húzva 2,5 méteres betonfal. Mit rejtegetnek vajon. Vagy meztelenül strandolnak? Műhold látja ám őket!


Megvernek, ha egy rc helikoptert bereptetek a telek fölé? A levegőben tartózkodás nem minősül szabálysérétsnek! Nem léptem a telkükre!



2014. márc. 26. 16:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
14%

Kedves utolsó válaszoló. Az egy dolog hogy most nem érdekel hogy mit csinál a szomszédod, engem sem érdekel hogy mit csinál a szomszédom, mert egyrészt van jobb dolgom is, másrészt elég unalmas helyen lakom.. De ha a kérdező helyébe képzeled magad, hogy most költöztek oda, és valamit elrejtenek (pl. a magas fallal-> akár ha magukat is rejtik el) nyilván egyrészt kíváncsi az ember az új szomszédaira, mert kitudja milyen emberek, lehet hogy ha nem vagy otthon betörnek a házadba.. volt már ilyesmire példa közvetlen környezetemben is, tehát én kíváncsi lennék hogy nem e valami betörő esetleg a szomszédom.. Másrészt meg ha az embernek annyit sem hagynak megtudni amennyi normális lenne, (mert szerintem normális hogy váltasz pár szót a szomszédaiddal,esetleg tudod hogy hívják, vagy családiasabb kisvárosokban,falvakban netán még azt is tudod mit dolgozik stb.) akkor még nagyobb lesz a kíváncsiság...

Tehát összefoglalva, az hogy nem vagy kíváncsi a szomszédodra, nem azt jelenti hogy más sem kíváncsi az új szomszédaira... és ez szerintem normális. (nyilván az már nem egészen hogy kukkolja őket)

2014. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%

Én meglátnám,akkor csúzli elő... :D

Leszedném a madárkát :D Ha meg panaszkodsz,megkérdezném hogy mit is akartál :)

2014. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál hozzá fordított esetben?
2014. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nekem nincs 2,5 méteres beton fallal körbe véve a házam! Belátni mindenhova! Nincs mit rejtegetnem!
2014. márc. 26. 19:32
 25/32 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna de légpuskával hobbiból kilőném a kopteredet :)
2014. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%

"Belátni mindenhova! Nincs mit rejtegetnem!"

Akkor hát itt a megfejtés: ők azért emeltek falat a házuk köré, hogy ne kényszerüljenek átlátni hozzátok. Gondolom sem a te, sem a szüleid fonnyadt testét nem óhajtották nézegetni...

2014. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
56%

"Mit rejtegetnek vajon."


Azért van a nagy fal, mert semmi közöd hozzá.


Ha felém bereptetnél egy olyat, akkor az ki már nem menne onnan.

2014. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%

Én pl azért építettem magas kerítést, mert utálom, ha bebámulnak amikor a kertben vagyok, vagy még rosszabb, ha a házba néznek be. Nincs rejtegetni valóm, de az az én privát szférám, ne tolakodjon bele senki!

Ha pedig ilyennel próbálkoznál leszedném a madarat! Engem tökre nem érdekel mi van másnál, te mit pörögsz ezen? Unalmas az életed?

2014. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Horus magnus est ***** válasza:
44%

Szerintem vigyázz mer biztos van nekik valami elekro mágneseses zavaró hullám EDC kütyüjük, amivel tönkre teszik a helikoptered.

Amúgy beteg vagy, keress fel egy pszichológust

2014. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

20-as: épp te mondtad, hogy az ember kíváncsi, általánosítottál, hogy mindenkit érdekel.


Nekem rengeteg szomszédom költözött ki-be, engem rohadtul nem érdekel, ki mit miért csinál.


Nem válaszoltál a kérdésemre: ha most becsöngetnék hozzád, hogy körülnézzek a lakásodban, mert kíváncsi vagyok, akkor beengednél?

2014. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!