Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mertek meztelenül megmutatk...

Névnélküli kérdése:

Ti mertek meztelenül megmutatkozni a szüleitek előtt?

Figyelt kérdés

Nagy gátlásos személy vagyok és nem tudnám ezt elképzelni.

Egyik osztálytársam mesélte, hogy nálunk ez teljesen természetes. Ti ezzel hogy vagytok?Kort és nemet is írjatok ha lehet



2014. márc. 28. 23:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleim előtt sosem meztelenkedem, az vhogy olyan fura lenne. De érdekes módon tesómmal (aki fiu) simán meztelenkedünk egymás előtt ha úgy alakul, fürdés v öltözködés közben, tehát nem így direkt. Vele nem vagyok szégyenlős. Sőt, tavaly nyáron tesóm bnőjével 3-an együtt zuhanyoztunk a kemping zuhanyzójában minden nap. Szüleimmel ezt nem tudnám megtenni. 16/L
2014. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát nem meztelenkedünk de pl nem zavar ha fürdés közben benyitnak. Osztálynál is táborba közös zuhanyzónál láttuk egymást meg öltözésnél is.
2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
ha nem kellett akkor nem, de nevelöapám ha elvert nem kérdezte meg hogy meztelen akkarok-e lenni
2014. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Merni merek, de nem szoktunk. Pl. strandon átöltözésnél nem vonulunk félre, ha csak szekrények vannak, de otthon nem mászkálunk meztelenül.
2014. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát szüleim előtt nem szoktam direkt meztelenkedni, de a tesommal semennyire nem zavar (ikrek vagyunk ö is fiú)régebben direkt meztelenkedtünk. Csináltunk pár durva dolgot ami igy vissza gondolva extra perverz.:))

15/f

2014. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez érdekes,mi is fiú ikrek vagyunk és ilyen nem nagyon volt :D
2014. máj. 25. 11:28
 18/20 anonim válasza:
Direkt meztelenkedni, szándékosan olyan helyzetet csinálni hogy meztelenül lássanak a szüleim sosem csinálnék, az már beteges. Viszont abból sem csinálunk problémát ha pl véletlen nem viszek be tiszta ruhát a fürdéskor és ki kell szaladnom a szobámba, szerintem ezt teljesen természetes. Vagy ha reggel zuhanyzom és sietne valaki az is nyugodtan bejöhet fogat mosni (persze kopogás után, ezt illik), nem csinálunk belőle nagy gondot. Öcsém is ugyanígy elviseli ha pl ő este fürdök én meg éppen mennék egy barátnőkkel de be kell mennem a fürdőbe kicsit sminkelni, szüleimmel is ugyanígy vagyok, láttuk már egymást meztelenül. De hozzáteszem nem szándékosan mutogatjuk egymást csak simán hozzátartozik az élethez :D 17/L vagyok
2014. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat :)
2014. máj. 27. 19:32
 20/20 anonim ***** válasza:
Én utálok meztelenkedni mindenki előtt. De a nagymamám lazán mászkál körülöttünk lógó csöccsel, hiába zavar mindenkit:D:D
2014. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!