Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni az őrült...

Mit lehetne tenni az őrült szomszéd ellen?

Figyelt kérdés

Melletünk közvetlen egy szociális eset és annak minimum 8 gyermeke lakik. Ő alig szokott itt lenni ,még éjszakára is elcsatangol.(alkoholista).A gyerekek szellemileg visszamaradottak(nem nagyon). Nagyon szegények. A szomszéd rettenetesen romos már vagy 90 éves döngölt falú. Egy helyen nincs köztünk fal hanem csak alacsony drótkerités.(kb. 2m szakaszon)Az állam (szerbia)rakta őket ide mellénk. Még mielőtt megsajnálnánk őket:


1.Nálunk kigyerekek és állatok vannak és mindkettőt féltem ezektől az emberektől.


2.A szobában fociznak és erősen áthallatszik a mi házunkba ahogy a falnak rúgják a labdát. Éjszaka is és ez már NAGYON idegesitő.


3.Az utcán is fociznak és egyszer már berúgták a szemközti szomszéd ablakát.


4.Üvegeket,szemetet dobálnak a hátsó udvarunkba meg kutyagumit.


5.A kertvégünkben óvoda van és oda is átdobálják a szemetüket.


6.Egyszer átdobták hozzánk a labdájukat és ahelyett ,hogy szóltak volna átmásztak a drótkerítésen és visszavitték maguk.Ezt az óvoda kamerája vette fel.


7.Attól félünk ,hogy betörnek mivel azon a 2m-s szakaszon ugy átjönnek mint a szél.


8.Átdobtak hozzánk egy elpusztult papagájt meg késsőbb macska maradványokat. Szóltunk az állatvédelemnek akik ki is jöttek ám ezek bezárkóztak.


Feljelenteni fel lehetne őket???Ők küldték őket ide végülis.



2014. ápr. 8. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovi kamerafelvételei alapján simán mehet a feljelentés, az ilyenek nem valók emberek közé.
2014. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok embergyűlölő de a szomszédod tipikusan az az embertípus akit agyon kellene lőni. Rühellem az állatkínzókat, a macska után úgy agyonvertem volna hogy sikított volna.
2014. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamarabb leszel hajléktalan Magyarországon mint ahogy a hatóságok elvégeznék a munkájukat!!!Bizonyosan tudsz bontott téglát szerezni és a kerítés hiányzó részét be tudod foltozni.(1,75 cm magasan te is megteheted)Jó lenne ha nem látnák mikor vagytok otthon és mikor nem illetve mikor mit csináltok. Ezen kívül riasztó-rendszert kiépíteni.
2014. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába jelented fel őket a rendőrség csak annyit mond ez nem az ő hatáskörük.
2014. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!