Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van olyan 13-14 éves tini aki...

Van olyan 13-14 éves tini aki Spanyolország, Kanári-szigetek, Gran Canaria-n él?

Figyelt kérdés
Két éve költöztem Gran Canaria szigetére a szüleimmel és a 3 éves hugommal. Vannak barátaim, de szivesen ismerkednék velem egykorú magyar tinikkel. 14/L

2014. ápr. 14. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem engem keresel. Azonban felkaptam a fejem a topicra, mert én is tervbe vettem azt a térséget. Még az Azori-szigeteken is gondolkodom. Van arrafele magyar közösség, akikkel fel lehetne venni a kapcsolatot?
2014. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de ha igaz, amit mondasz, mesélnél erről? Miért költöztetek oda? Milyen ott élni?


Általánosban volt egy fiú osztálytársam, ő 12 éves korában költözött ki Madridba, mert a szülei ott kaptak állást. Ez 6 éve volt, nem tudom, hogy azóta is ott lakik-e még. Nyilván nem éppen a Kanári-szigetek, de spanyol hely.

2014. ápr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én sem vagyok magyar tini, de érdekelne, hogy milyenek kint az emberek és az élet (Tenerife érdekel mondjuk, de az a szomszédban van).
2014. ápr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A facebookos csoportokban kellene érdeklődnöd, régebben láttam már hasonló posztot. Pl.a spanyol magyarok, magyarok Spanyolországban csoportokban és ha jól láttam, van nektek is valami csoport.....
2014. ápr. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából mi nagyon szerettunk mindenfelé utazgatni, vakációzni, és a szuleimmel egyszer eljottunk ide kirandulni. Es annyira megtetszett nekunk ez a sziget, hogy vettunk itt egy házat, amit amikor nem voltunk itt, akkor kiadtuk, es ha vakáció volt, akkor ide jottunk nyaralni. Sajnos apumnak télen a hidegtol mindig izuleti fajdalmai voltak, igy felmerult bennunk az otlet, hogy miert is ne koltozzunk ide. A nyelvet már egy kicsit beszéltuk, igy hat ide koltoztunk. Az egyik itteni ismerosunk ajanlott egy jo sulit, ahova az o kisgyerekei is jarnak (ez egy akkora suli, hogy ovodasoktol elkezdve érettségisek is vannak). Elég nehéz volt a beilleszkedés, de mostanra már van egy pár barátom. De csak ott, a suliban, szabadidomben szinte mindig otthon ulok, vagy a szuleimmel megyek valahova, es ezert is mondtam hogy szivesen ismerkednék velem egykoruakkal.
2014. ápr. 15. 14:46
 6/12 anonim ***** válasza:

És mikor költöztetek ki? Végleges a költözés, vagy itthon is megvan a lakásotok?

Vannak kint magyarok az iskolában, vagy bárhol az ismerőseitek között?

2014. ápr. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

... amúgy pont az utóbbi 2 évben elég melegek itthon a telek...:))

Nem volt -5 foknál hidegebb sose, éjjel sem, ha jól emlékszem, tehát nappal is +5-8 fok között volt többnyire, és csak néhány olyan nap volt, amikor 0, +1 fok volt nappal.

2014. ápr. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt mínusz tíz is, nyugi.
2014. ápr. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6.nak válaszom:

Ahogy már mondtam idén szeptemberben lesz két éve hogy idekoltoztunk, és úgy gondoljuk, hogy igen, végleges. Otthon még meg van a házunk, mert vakációban szoktunk hazamenni. Én erdélyi magyar vagyok, és idén is elég hideg volt (ismeroseim mondtak hogy -10tol egészen -20 fok is volt). Magyarok sajnos nincsenek a sulimban, bar tavaly volt egy 5 eves kislany, o idén már nem jott. Van pár magyar ismerosunk, de ok mind elmúltak már 30, és ha van is gyerekuk az nem tobb 6 évesnél.

2014. ápr. 16. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
És a szüleid könnyen találtak munkát? Csak úgy, a semmibe mentetek ki?
2014. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!