Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyénileg vagy szervezetten...

Egyénileg vagy szervezetten érdemesebb nyaralni?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék elsősorban Olaszország Spanyolország vagy Ciprus érdekelne mik a tapasztalataitok, melyik utazási iroda a megbízható, melyik országba érné meg legjobban ellátogatnom? Max 100 ezer forintot szánnék rá. Augusztusban utaznék vagy később.

2014. ápr. 12. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100 bol egyik utazasi iroda sem visz el...max bibioneba kempingezni. arra meg felesleges utazasi iroda. meg amugy is felesleges...
2014. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyénileg érdemes menni nyaralni, ha képes vagy megszervezni az utat egyedül. Utazási irodával csak akkor éri meg menni, ha nagyon nm tudnád megszervezni magadnak az utat.
2014. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kiválasztod a neked tetsző ajánlatot utazási irodánál, és elkezded magad összerakni az utadat, kb feléből meg tudod csinálni. Nem biztos, hogy ugyanarra a repülőre, valószínűleg nem ugyanabba a hotelbe.

Ahogyan én tapasztaltam, kb azonos kategóriájú utakat egy csillaggal jobb szállodába az iroda árának kb 60%-áért meg lehet csinálni.

Mindhárom általad kérdezett országba vannak olcsó repülőjegyek, mindhárom területen tudsz korrekt szállásokat normális áron bérelni.

Arra figyelj, ne aug 1-től indulj neki, mert ez a főszezon, és minden telítve lesz. Ha tudsz később menni, nem maradsz le semmiről, az idő is jó lesz, a tenger is meleg lesz.

2014. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] -n tudsz keresni olcsó szállást, közvetlen a tulajtól, utazásszervező nélkül
2014. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A myaral tipusatol fugg h mit erdemes. Az irodak altalaban hatalmas kedvezmenyeket kapnak, rateszik a jutalekot, de osszessegeben te egy kicsit akkor is jobban jarsz, mint ha magadnak szervezned. Ha csak a celpont, varos a lenyeg, akkor megtudos magadnak olcsobban szervezni, hiszen mehetsz stoppal meg mehetsz olcsobb szallodaba is.


Rgyebkent van egy hatalmas elonye az utazasi irodanak, hogy nem csak kenyelmes, de biztonsagos is. Ott azt kapod amiert fizetsz. Ha egyedul nekiindulsz tajfoldnek, nem biztos h a szobad meg a felpanziod varni fog rad. Aztan magyarazhatod Nhim Thun-nak h hol van a szobad.


De mint mondtam a tipikusan varosnezos low cost nyaralasokat erdemes magadnak szervezni, a pihisebb, full extras premium nyaralasokat meg irodan keresztul. Es a parti nyaralast is irodaval.

2014. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig egyénileg utazok, ugyan még csak Európában jártam. Olcsóbb, úgy szervezem, ahogy akarom és mindent le tudok ellenőrizni, magam válaszom a hotelt, átnézem a szolgáltatásaikat, az áraikat, azt a szobát foglalom, amelyiket akarom... Számomra ez biztosabb és ha ilyen kevés pénzből akarsz utazni, talán olcsóbban ki is jössz, mint irodával.

A fentiek közül laszországban jártam többször is. Iseoban, Veronában, Bergamoban és Velencében. Még vissza szeretnénk menni Rómába, de annyi a látnivaló, hogy jobb lenne egy egész körület megszervezni, ez is az egyéni utazás mellett szól. Foglalhatsz két napot itt, három napot ott, ahogy neked tetszik.

2014. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem utazom irodával. Nekem az utazás élményéhez hozzá tartozik a szervezés is.
2014. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Európában és a világ civilizáltabbik felében, minimális angoltudással gyerekjáték nyaralást szervezni. Az interneten elég jól dokumentálva van minden (Lonelyplanet, Trapadvisor, Travelwiki, blogok, stb). Repülőt, vonatjegyet simán lehet venni, szállást már majdnem a Holdra is lehet foglalni. És az esetek többségében olcsóbb is egyénileg. Én csodálkoznék ha 100 ezerből bárhova elvinnének téged, de nekem egyénileg szervezve kijött ebből 1 hét Ciprus 2 főre. Wizzairen jegyet keresni és foglalni kb. 15 perc, a booking.com-on a szállás további kb. 10 perc. És a nagyjával kész is vagy. A többit meg elég lesz legkésőbb helyben kitalálnod, addig az uitleírásokat, blogokat nézegetned ötletek után.
2014. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!