Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek felhozzam a...

Szerintetek felhozzam a témát? Vagy, ha ő nem hozza fel, akkor nem is nagy gond, csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Együtt élek a lakótársammal, egy, elég nagy 3 szobás lakásban. Nekem lassan fél éve van barátom, aki viszonylag sokat alszik ott, heti 3x-4x. A lakótársammal ( aki srác) jól kijönnek, sokszor van oly,a hogy ha én reggel elmegyke dolgozni, akkor a párom ottmarad a laksába ( ő még tanul)de nem zavar sok vizet, elvan, vagy segít (elmosogat pl) Eddig nem gondoltam, hogy ezzel probléma lenne, mert a rezsi nem igazán nő azzal, hogy ő is ott van ( fűteni úgyis fűtöttünk, áramot is hazsnálunk nélküle is, maximum a víz több, de nem nagy mértékben) Ő sokszor hoz a háztartásba mosogatószert, WC papírt, ilyesmike,t mert úgy van vele, hogy ha itt alszik, akkor ne teljesen 'ingyen' tegye azt. Ill. van olyna is, hogy nem jön huzamosabb ideig, pl. másfél hétig nem volt msot nálam, mert szakdolgozatot írt. Lehet, hogy feleslegesen agyalok ezen, de mostanában elgondolkotam azon, hogy mi van, ha a lakótársamat zavarja, ha ő itt van? Hozzam föl neki ezt a kérdést? ( am annó 2 személyre is kiadta volna azt a szobát, amiben msot egyedül lakok, ugyanazért az árért/rezsiért)
2014. ápr. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, mert ugyan a leírásod szerint nem zavarja, de akkor is így illik.
2014. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd neki! Ha másért nem, a saját és a párod jobb közérzete érdekében.

És azért de, sokat jelent plusz egy fő, még ha nem is gondolná az ember.

2014. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes finoman megemlíteni neki a témát,nem árt,ha megbeszélitek,ő hogyan látja a dolgot.Talán olyan dolgok is vannak a háttérben,amikről ő hallgat,mert nem szeretne megbántani titeket.Egy alapos beszélgetés sosem árthat.
2014. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem úgy tűnik, mintha zavarná, de kérdezz rá abból baj nem lehet:)
2014. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!