Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 4 éve ismerjük...

Merkó kérdése:

A párommal 4 éve ismerjük egymást de csak 3 hete jöttünk össze. A gond azzal van h a tesoja szerint én nem illek hozzá, a párom pedig nagyon ad a tesója szavára. Hogy tudnám neki elmagyarázni, hogy ne a tesójára hallgasson?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

mark86


talán nem kéne görcsösen hatni rá!

ha ad a tesója szavára és ez bármilyen szinten befolyásolja a kapcsolatot keress mást.

nehogy már bizonygatnod kelljen hogy igen is illessz hozzá!

ki ő??? aranyat sz@rik?

valami csoda amiért harcolnod kell?

ha ezen megsértődsz akkor szerelmes vagy és ez nem valami jó mert ha ő is az lenne akkor nem adna más véleményére.

(még ha totál vesztes, csúnya, buta, bunkó párja van valakinek akkor sem lehet hatni arra aki komolyan gondolja,nem hogy így ok nélkül)

lány vagy fiú a nemed?

2011. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet... u. ez van nálam is. És ráadásul párom tesójának senki sem jó, mindegy ki az...egy éve mennek a szemétkedések, a bunkózások, a megjegyzések....párom meg persze csicskul a tesójának...nem tudom, meddig fogom még bírni...
2011. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű? Nem magának akarja?
2011. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a "párodnak" az elég indok, hogy lemondjon rólad, mert a testvérének nem tetszel, akkor csak jól jársz, ha minél elöbb vége lesz.
2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de négy év alatt nem tudott úgy megismerni a párod (még ha nem is jártatok együtt), hogy eldöntse, akar-e tőled valamit? Vagy a tesója dönt az életéről? Nem irigyellek. :(
2011. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, érdekesek. Én egy 20 éves lány vagyok amúgy, a tesója bír engem csak szerinte nem illünk össze ezért nem értem, a párom pedig nem tudja eldönteni mit érez, ő azt mondja szeretetnél több van benne de nem szerelem és azt nem tudja, hogy képes lenne-e szerelmes lenni, tudom hülyeség de szükségem van rá.
2011. jún. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!