Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan, aki úgy érzi,...

Van itt olyan, aki úgy érzi, az ország legunalmasabb, vagy legrosszabb területén él?

Figyelt kérdés

Mert én erősen így érzek Komárom-Esztergom megye nyugati felével. Nincs itt semmi érdekes, dögunalom az egész környék, főleg itt egy faluban ahol én élek.

Imádom a viharokat, de itt azokból is alig van, nagy viharok különösen ritkák, szóval még csak azokban se gyönyörködhetek, míg mondjuk az ország északkeleti felében van egy csomó és látványos.

Sok bunkó ember is van errefele.


2014. ápr. 27. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyere Győrbe akkor, itt aztán van izgalom a lakótelepen, hogy mikor rabol ki egy cigány...
2014. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan szép helyek vannak az országban, néztem Street viewen, Pécs, Miskolc, Veszprém, Budapest pl. ezekben meg más városokban is tök jó helyek vannak, nekem meg itt kell élnem itt a nagy semmiben ami itt van.
2014. ápr. 27. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Amikor a szép hely és a Miskolc szó egy mondatban szerepel, akkor itt már komoly gondok vannak :P


Vidéken ilyen az élet, mindig is ilyen volt, ilyen is marad.

Én pont az északkeleti részén élek az országnak, szép a környék, a természet, de azon kívül semmi sincs, csak szegénység, cigányok, munkanélküliség, mert még annyi munkalehetőség sincs, mint az ország nyugati részén.

2014. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is faluban lakon, hát mit mondjak... tényleg dögunalom. Szintén szeretem a viharokat, talán jobban, mint kellene, és bánatomra még az eső is ritkán esik itt. (Menj Olaszországba, ha nagy viharokat akarsz látni, kiskoromban nyáron hatalmasok voltak. Vagyis ennyire emlékszek belőle. Habár az nem Magyarország.)

Sokszor jobb lenne máshol élni, de ezt kell szeretni. Majd csak változni fog valami. Vagy ha nem, majd nekem kell innét elmennem.

2014. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nógrádi vagyok. Szívből utálom! :)
2014. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem minden területen lehet találni szépet, látjátok, a kérdező még Miskolcot is annak látja, csak ahol élünk, ott kevésbé figyelünk ilyenekre szerintem. Én pl. Székesfehérváron lakom születésemtől fogva és semmi szépet nem találtam benne, de egy idegenvezető ismerősömet sokszor elkísértem munka közben, mikor turistáknak mutatta meg a belvárost és rájöttem, hogy tök szép helyen lakom. :D
2014. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten lakom, szóval itt soha nem unatkozom. :D

De szerintem hallgass a 6-osra! Mindenhol találni érdekességeket, csak oda kell figyelned, és a legjobbat kihozni a helyzetedből!

2014. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az! Majdnem ezt mondanád ha salgótarjáni lakos lennél utolsó! :)
2014. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
békésmegye rosszabb mint komárom környéke
2014. ápr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mit mondjak én Fejér megyéről, egy vacak sík terep az egész, itt még nyáron is köd van, kretén, agyalágyult, bunkó, agresszív emberek(főleg a szomszédom) teljesen ingerszegény környezet.

Mondjuk az ingatlanárak is erről tanúskodnak, a hülye jön ide lakni.

2014. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!