Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan, aki úgy érzi,...

Van itt olyan, aki úgy érzi, az ország legunalmasabb, vagy legrosszabb területén él?

Figyelt kérdés

Mert én erősen így érzek Komárom-Esztergom megye nyugati felével. Nincs itt semmi érdekes, dögunalom az egész környék, főleg itt egy faluban ahol én élek.

Imádom a viharokat, de itt azokból is alig van, nagy viharok különösen ritkák, szóval még csak azokban se gyönyörködhetek, míg mondjuk az ország északkeleti felében van egy csomó és látványos.

Sok bunkó ember is van errefele.


2014. ápr. 27. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Bükk. Győnyörű dombok, lepukkant falu, egybites emberek. Semmi lehetőség, közmunkázik mindenki, az első kis szél lefúj egy ágat az egyetlen bekötőútra, és még az a napi nêgy busz se tud bejönni, ami amúgy elvinne a kisvárosig, ahol szintén nincs semmi. A legközelebbi középiskola 40 km, így rögtön koleszos lettem :)
2016. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!