Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hány éves korotokban...

Ti hány éves korotokban koltoztetek el otthonról?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 20:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Dehat akkor hogy legyen sajat lakasom? Az alberletben pedig masnak adnam a penzem !
2014. ápr. 29. 22:51
 12/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha sajátot akarsz akkor meg 25 évig minimum a banknak,mit teszel ha elveszted a munkád pl? Miből fizeted a hitelt? Mit csinálsz ha egyszer az ország másik felében kapsz egy sokkal jobb ajánlatot?
2014. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hitelt csak és kizárólag előreláthatóan megtérülő befektetésre veszünk fel. Lakást venni hitelre, hosszú futamidőre, piaci áron legalább 150%-os bukta. Ez annyira egyszerű matek és az ország nagy része mégsem érti! :D


Még albérlet mellett is előbb összespórolod a lakás árát és nem kötelezed el magad egy fél életre!

2014. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"es szerintetek megeri elkoltozni akkor ha nincs parotok es egyedul laknatok?"


Azért, hogy a fizetésed 50-70%a elmenjen a semmire? Na kösz nem. szerencsére normális szülőkkel lettem megáldva, meg amúgy se vagyok a saját magam ellensége. Inkább félreteszem azt a pénzt!

2014. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Nádszálkisasszony ***** válasza:
21
2014. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

22 voltam.


Attól, hogy nincs párod, nem kell egyedül laknod. Én is lakótárssal lakok, és meg van a privát szféránk. Van, hogy úgy érzem, hogy egyedül lakok. :D Egyedül nem tudnék lakni, kell a társaság.

Hitelt tényleg ne vegyél fel. Egyébként ez a "muszáj egy saját lakás" dolog is magyar mentalitás. Én sokkal szabadabbnak érzem így magam, hogy albiban lakok. Ha esetleg jönne egy jobb álláslehetőség vagy bármi más, könnyen tudok váltani.

Addig nem akarom helyhez kötni magam, amíg nincs meg az igazi (férfiben és lakhelyben is :D).

2014. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
18, egyetem miatt.
2014. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15. De ezt ne vedd számmításba, az én esetem rendhagyó volt.
2014. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem egyedül nem érdemes elköltözni. Én a feleségemhez fogok költözni, ha megházasodok (idén nyáron). Én arányosan (2 fő) beszállok majd a rezsibe.
2014. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
20 évesen,először nővéremékkel osztoztam az albérleten utána lakótársakkal amíg nem lett a párom.
2014. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!