Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokban...

Ti hány éves korotokban kezdtetek el dolgozni, es mikor koltoztetek el otthonról? Milyen okból?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok melle. Koszi .:)
2013. febr. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendesen dolgozni 21 évesen (addig csak néha diákmeló), elköltözni 24 évesen, azért, mert szerettük volna elkezdeni a párommal a saját életünket. :) 25/N
2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

19 éves koromban második félévtől vállaltam diákmunkát, de emellett azért kellet a szüleim támogatása is (másik városban tanultam, albérlet, önellátás sokba került)

Mikor végeztem szerencsére rögtön lett munkám. Onnantól már nem kellett hogy támogassanak (de ha nagyon adni akarnak, nem vagyok semmi elrontója:))

24/N

2013. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem dolgozni, 23 évesen költöztem el.
2013. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja elköltözni végül is 19 évesen elköltöztem, de mint írtam egyetem végéig ők is sokat támogattak.
2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18,5 évesen költöztem el egyetem miatt,onnantól önnfentartok.

Dolgozni 16 évesen feketén,18-22-ig diákként (+ösztöndijak,azért is meg kellett dolgozni)

Rendesen dolgozni 22 évesen.

25/N

2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19 évesen kollégiumba költöztem, hetente jártam haza. Majd rá fél évre odaköltöztem a barátomhoz. 21 éves voltam, amikor elkezdtem dolgozni rendes 8órás állásban, közben csináltam a fősulit még. 23 éves voltam, amikor a párom szüleitől albérletbe költöztünk, mert nem bírtam tovább a szülőket.
2013. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évtől diákmunka, 20-tól "rendes" munka, elköltözés 27, de mentem volna már hamarabb is, csak az anyagiak . . . 35L
2013. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13-14 évesen hétvégente piacoztam(nagytatámmal),házkörüli munkákat végeztem,gyümölcsösben meloztam zsebpénzért.

18évesen kezdtem dolgozni a szakmámban, a suli befejezése után 1hónappal.

20évesen költöztem össze a párommal mert együtt szerettünk volna élni.

2013. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!