Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki szereti a rock zenét az...

Aki szereti a rock zenét az milyen hangosan hallgathatja szombaton napközben?

Figyelt kérdés

Szombaton egy órakor hallgattuk az Ossian-t hifin 25-ös hangerőn és megszólítottak, hogy ők nem szeretnék ezt hallgatni. Ha valaki tudja rá a hivatalos szabályt megköszönném a választ.Ilyen helyzetben ki, hogy reagál?Mi az amit megengedhetek magamnak nagyon szeretem a hangos zenét,örömömben és bánatomban is.


Annyit kell még hozzá tennem,hogy kertes házban élek.

Aki panelban él az milyen hangosan hallgatja?



2014. máj. 10. 20:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%

Ezért nem kell rossz viszonynak lennie. Ha nekem szólnak, én mindenképpen halkítok. Soha nem volt ebből harag, szóltak (panelben), halkítottam, köszi-bocsi, kész! :)


A másik viszont az, hogyha szereted a hangos zenét, akkor cserébe tegyél meg dolgokat azért, hogy ezzel ne zavarj mást. Mindenképpen csukd be az ablakot, valamint csukott ablak mellett járd be a környéket és tapasztald ki, hogy mennyire zavaró!

2014. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Charlie O'Brian!


Köszönöm a kimerítő válaszokat.Igen így is hozzá lehet szólni egy kérdéshez.

2014. máj. 15. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!