Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen esetben mit csináljak a...

Ilyen esetben mit csináljak a szomszédommal? Legszívesebben letépném az arcát, de ha van valakinek ennél jobb ötlete, szóljon.

Figyelt kérdés

Amint bekapcsolom a porszívót (általában hétvégén, 11-12 óra körül, tehát nem túl későn), azonnal elkezdi ütni a radiátorcsövet, és képes akár egészen 20-25 percig is csinálni folyamatosan.

Próbáltam már szépen, kedvesen megkérni rá, hogy alkalmanként bírja ki azt a fél órát, még sütit is vittem neki. Nulla eredmény.

Utána vettem neki ajándékba egy pár füldugót. Nulla eredmény.

Utána egy erősen szarkasztikus levelet tűztem ki a faliújságra. Nulla eredmény.

Komolyan ott tartok már, hogy legközelebb vagy pofánverem, vagy leszaggatom az arcát.

Mit csináljak vele?



2014. máj. 12. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le, hogy veri a csövet, majd megunja.
2014. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Tépd le az arcát :P ;-) :-D
2014. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rakj be fülhallgatót a füledbe porszívózás közbe és nyugodtan húzd az időt, nem kell sietned. Lehet ezt máshogy is, ha a szép szóra nem hallgat.
2014. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 nagyon jó. Ne arra törekedj, hogy őt ne zavarja és abba kelljen hagynia a radiátor verést, hanem arra törekedj, hogy te ne halld azt amit ő csinál. Egy jó hangosra tekert zene is hasznos lehet fülhallgatóval. Aztán csak jó alaposan porszívózz :)
2014. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Este 11-12-kor? Vagy délelőtt?

Lehet, hogy neki ez még korán van, és alszik ilyenkor :)

2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

11-12 óra ugye nem esti, hanem a déli időpont? :-)))


Szólj a gondnoknak, délben ne üsse a radiátort fél órán át, mert az minden más lakót is zavar. Nálunk ugyan a házszabályzat nem engedi a hétvégi zajongást, se mosás, se porszívózást sem más egyéb hangos tevékenység nem mehetne hétvégén, de mindenki akkor tud mosni, porszívózni, mert hétközben dolgozik, így nem csinálunk ebből gondot.

2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
had verje azt a csövet...
2014. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel 9-kor beindítanám a porszívót, elmennék otthonról és csak délután esnék haza, esetleg gyerekek megnyugtatására van fent youtube-on jó hosszú porszívóhang, hogy ne menjen tönkre a masinám... Mifelénk is csak hétvégén tudunk takarítani, mosni stb. Ebből még sosem volt gond...
2014. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Szép is lenne, ha beindítanád a porszívót egész napra, vége is lenne egyből, esetleg még a lakás is leégne.
2014. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Én biztos gyakrabban porszívóznék egy kicsit:-)
2014. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!