Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ha szeretnék...

Szerintetek ha szeretnék kérni egy kezdeményezéshez elképesztő sok pénzt, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

#a pénz
2014. máj. 19. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bank, uzsorás.
2014. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
orbán, gyurcsány, vatikán, kreativitásodra bízom
2014. máj. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és velük hol tudok találkozni? interneten is vannak?
2014. máj. 20. 12:44
 4/12 A kérdező kommentje:
és velük hol tudok találkozni?
2014. máj. 20. 12:45
 5/12 anonimalkoholista ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mennyi az az elképesztően sok pénz?

Mire kellene?

2014. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ersebank,OTPbank, vannak ilyen helyek :D
2014. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, ezek jó kérdések lennének, lehetnél kicsit konkrétabb is!

A csábítás első lépése is "kezdeményezés"

Valakinek a 2000 Ft is "elképesztően sok pénz"


A megfogalmazás alapján elég khm kiforratlannak tűnsz a számomra, szerintem teljesen reménytelen, hogyha valami nagyobb fába akarod vágni a fejszédet. Arról nem is beszélve, hogy általában a pénzt nem csak kérni kell, hanem - ha már kapsz is valami csoda folytán - el is kell tudni vele számolni, stb.


Ha írsz részleteket, és értelmét látom, akkor én is válaszolok komolyabban.

2014. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ahoz kell, hogy legyen egy ház, egy oriási terület, ahol olyan emberek dolgoznak, akik csak kreatívak, és érzik azt hogy mit kell tenniük.

Ehez 700 dolgozó tudna hozzászolni

2014. máj. 28. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:

ahhoz, ehhez, óriási (ezek erősítik a negatív benyomásomat)


Ez még így sem elég konkrét, nekem csak gyermeteg ábrándozásnak tűnik az egész.

Ha komolyabban érdekel a dolog, akkor keress pályázatokat, és pályázz. Bár szerintem ennyit magadtól is tudnod kellene, hogy kb. így mennek a dolgok, de nem sok reményt fűzök a sikeredhez. Nem csak azért mert szerintem kiforratlan, stb. hanem azért is, mert a Fidesz volt szíves keresztbe tenni a civil források jó részének (Norvég Alap). Ha ők nem nyúlhatják le, akkor ne legyen jusson becsületes szervezetekhez se! Éljen a Nemzeti Együttműködés Rendszere!

2014. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A nemzeti eggyüttműködés az azt jelenti, hogy barátilag összefognak az államok, és vezetői, és annak adnak színteret, aminek értelmet adnak. Ahogy én is szeretnék egy oriási területet, ahoz csatlakoznak, és kiegészítik a saját világukkal. Így több színben lesz kiegészítve az egy, és mindenki jól látva, kiegészül azzal amit együttesen szeretnénk felépíteni. Így lesz egy olyan területem, amit az összetartás erejében felépítek, és lesz egy olyan eredmény, amit a tagállami réteg tud majd feltúrbózni, hogy beleadják azt amilyük van. Így összeáll az egész, és lesz mindenkinek helye, helyzete, fejlesztenivalója, és eredményes összeműködést tudunk produkálni. Ezért van értelme a nemzeti összetartásnak, mert van mihez kezdjenek, van mire építsenek. Adok pár ötletet a nemzetnek, hogy mit építsenek, ami a nemzeti összetartást teljesíti ki. Ebben lesz olyan, ami az értelmes emberek számára teljes felvirágzás, és a kreatív emberek számára tökéletes ötlet, és elérhetik amit gyermek koruk óta szerettek volna elérni. Ha látják benne a fantáziát, még saját ötleteikkel is teljesítményt tudnak majd hozzá nyújtani, hogy azok az emberek akik tudják hol van a helyük, másoknak is utat tudjanak adni, hogy elérhessék az igaz eredményeket, amikből a fejlődés fokai lesznek majd láthatók számunkra, a tényleges összetartás nevében.
2014. máj. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!