Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ittas szomszédokkal mit lehet...

Ittas szomszédokkal mit lehet kezdeni? Csendháborítás.

Figyelt kérdés
Tavaly óta elkezdett egy csapat idejönni a társasházunk elé inni, beszélgetni, zenét hallgatni, ami nem is annyira baj, csak éppen nyáron, nyitott ablaknál éjféltől hajnalig nem a legideálisabb. Egyszer-kétszer ki is jött a rendőrség mikor tényleg közveszélyesek lehetnek, máskor tesznek rá, de pont annyira hangosak hogy ne lehessen aludni tőlük rendesen. Elegem van... Most kihez forduljak, hogy járőrözzenek naponta errefelé minden éjjel?

#rendőrség #szomszéd #csendháborítás #közterület fenntartók
2014. máj. 27. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Borítsd ki a felmosóvizedet az ablak alá... pár romlott tojás, vagy megsavanyodott leves is biztosan akad a házban... majdcsak elszoknak onnan.
2014. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan az én ablakom alatt vannak, az úttest túloldalán, és utána én szagolnám 2 hétig a produktumot...
2014. máj. 27. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Úttesen azt csinálnak amit akarnak.
2014. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

ade nem ám azt csinálnak, amit akarnak!

Kérdező, minden alkalommal rendőrségre telefonálj, a csendháborítás miatt. Érted, minden alkalommal!

2014. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*De nem ám...

jav: előző

2014. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt kell csinálni amit az előző mondott. MINDEN egyes alkalommal, amikor téged zavar, telefonálni. Akár éjszakánként többször. Nálunk a szemközti presszó miatt kellett ehhez folyamodni. Két nap alatt megoldódott a dolog. Először rendőr jött, lehalkítottáka zenét, elment, visszahangosították. Egy óra múlva megint jöttek a rendőrök, akkor már idegesebbek voltak, határozottabban raktak rendet, bírsággal fenyegetőztek. Amint elmentek a rendőrök, átjöttek a részeg állatok a kapunk elé óbégatni, hogy "meghalsz bammeg", "köcsög ávós, mit jelentgetsz fel" stb. Megint kihívtuk a rendőrséget, a központ visszafordította az előbb távozó járőrt, akik pont odaértek, hogy élőben hallgathassák a műsort. Már nagyon elegük volt, hogy ezek miatt a hülyék miatt kell rohangálni a külvárosba folyton, ezért szépen mindenkinek kiosztottak egy helyszíni bírságot csendháborításért, plusz garázdaságért feljelentették őket. Tanúként meghallgattak minket a lakókat, majd miután a bíró számára is világossá vált, mekkora tirpákok voltak, plusz kaptak ezért is pár tízezres bírságot. Azóta nincs randalírozás :D
2014. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 yesplease válasza:
0%
Buszke lehetsz magadra te begyoposodott szar.
2016. okt. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két éves a kérdés, te agyatlan utolsó válaszoló...

Mellesleg miért begyöpösödött attól, higy szeretne nyugodtan pihenni?

Érdekes én tizenévesen is rájöttem magamtól is, hogy éjjel a házak között nem ellene ordibálni, mert zavarok másokat. Még a normál beszédhangunkat is lehalkítottuk, hiszen éjjel még az is lehet zabaró.

Szerintem az a baj, hogy ezért egyáltalán szólni kell, és senki (vagy csak nagyon kevesen) gondolják végig, hogy adott tevékenységük hogyan érinthet másokat.

2016. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D


Nem tudom ki jelentett fel, de nem én voltam kedves sértődött 15 éves yesplease.


Volt hogy hozzánk is lejöttek éjszaka a lakók amíg a játszótéren nevetgéltünk, hogy hangosak vagyunk és itt laknak, menjünk haza. 13 évesen még kicsit zavarta az önérzetem, de már akkor is fel tudtam fogni, 1-2 évre rá meg biztos meg se fordult volna a fejemben, hogy amúgy én vagyok itt a gyökér.


Ha valakihez többször ki kell hívni a rendőrséget, és úgy se fogja fel, az szerintem nem a kis csínytalan éretlenség kategória. Nöj fel, és keress olyan helyet a barátaiddal ahol nem zavarsz másokat, ez ilyen egyszerű.

2016. okt. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!