Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért szidnak a szomszédok?...

Miért szidnak a szomszédok? Sosem ártottam nekik, nem szidtam őket, köszönő viszonyban vagyunk, de szidnak!

Figyelt kérdés

Nem anyáztam, nem bömböltettem a zenémet, nem piszkáltam a kutyájukat, nem hajítottam át a szemetet, nem köpdöstem a kertjükbe, semmi rosszat nem tettem!


De szoktam hallani az erkélyemen, hogy a "szomszéd hülye gyerek!"

Én sosem szidtam őket, mindig köszöntem, mosolyogtam, Ők is köszöntek, de valamiért mindig valami rosszat hallok rólam!


Pedig még a nevemet se tudják!


Most mi rosszat tehettem, ha rossz véleménnyel vannak rólam?


Ha utálnak miért jönnek bámulni? Nyírtam a füvet, és kijöttek a kertbe bámulni a kerítéshez, de nem szóltak semmit, hogy "aludni akarunk vazze!" vagy ilyesmit, egyszerűen csak bámultak, mint valami cirkuszi látványosságot! Ez többször elő fordult! Ha ennyire nem szeretnek, miért jönnek még ki bámészkodni?


Kérdeztem mindenkit a családban, hogy mi az ami zavaró bennem, és nem tudtak semmi olyat mondani! Azt mondják az főleg furcsa, hogy a szomszéd akivel heti 1-2x találkozok az rosszat mond rólam!

Azt mondják ne foglalkozzak velük! Vannak olyan emberek, akik azért is utálnak mert "nem tetszik a fejed nekik!"


Mi oka lehet egy szinte idegen embernek, hogy kibeszéljen engem?

f18



2014. jún. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A lépcsőházban, ahol laktam, mindenki aranyos, kedves, bűbájos volt velem. Csak az IQ-juk nem terjed addig, hogy amit a lépcsőházban beszélnek, azt lehet hallani a lakásban. :) Jót röhögtem rajtuk, hogy pont az ellenkezőjét beszélték, mint amit a szemembe. A szomszédok egy része már csak ilyen. Unatkozik, képzelődik, és beszél, főleg ha nyugdíjas. Ha elmész nekik a gyógyszertárba, a boltba, vagy lenyírod a füvüket, akkor se leszel elég jó, mert ők úgy gondolták, hogy pár perccel előbb fogsz vissza érni, vagy az udvaron 1 fűszál 2 centivel nagyobb maradt, mint a többi. Nem tudsz rajtuk változtatni, csak a hozzáállásodon. Ne foglalkozz velük, nem érdemlik meg, hogy rajtuk agyalj!
2014. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem a régi lakásomban volt. Két öreg néni lakott ott, akik így egyenként kedvesek voltak, de a hátad mögött elmondtak mindennek. Legjobb az egymással való viszonyuk volt... :D


Pl egyikkel beszéltem, mindig úgy hivatkozott a másikra hogy "tudja ki, az a vén k..rva"...Komolyan csak néztem :D


Aztán a best of jelenet, néni 1 és 2 között.

Néni 1 ül folyósón

Néni 2: Szia, hogy vagy de szép új szemüveged van....jajj figyelj csak, ne haragudj, véletlenül a folyosón felborítottam a virágosládád, tényleg ne haragudj... (Mellesleg a láda a sarokban volt, csak föld volt benne és el volt takarva egy kartonnal, csak szándékosan lehet kiborítani).

Néni 1: Az nem az enyém, hanem itt ezeké (és int a ablak felé)

Néni 2: (odajön ablakhoz, bekiabál) Fiatalember, jöjjön kifele össze kéne szedni a földet, mert ki van borítva...


Komolyan mondom, ennyi rosszindulat mint ami bennük volt... :D

2014. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig igen nehéz elképzelni, hogy úgy utáljanak valakit, hogy semmit az ég világon nem tett ezért, mindig tisztelettudó, kedves, rendes. Ez kissé ellentétben áll. Amúgy annyit tudsz tenni, hogy egész egyszerűen megkérdezed tőlük, hogy mi a probléma. Hátha elmondják.
2014. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Buta, sötét emberekkel ne foglalkozz. Lehet hogy szava járása , hogy hülye. Lehet hogy mindenkiről így beszél. Irigy rád szerintem.
2014. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!