Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért bámulnak a szomszédok...

Miért bámulnak a szomszédok pont az ablakomba? Lehet, hogy látnának engem? Semmi érdekes nincs a házunkon! Lehet még a falakon is átlátnak ezek?

Figyelt kérdés

A szomszédok pont az ablakomat szokták bámulni, van rajta függöny, és semmi érdekes nincas a huznkon, nincs rajta repedés, nem omlik a vakolat, nem is gyönyörű, sima ház.

És az íróasztalom az ablakom előtt van, így mikor ott ülök, látom, hogy akár 10-15-30 percig kint cigiznek, vagy kávéznak és az ablakomat bámulják.

Kimentem megnézni én a függönyön nem látok át.

De ezek meg mintha engem bámulnának.

Nem az utcát nézik, hanem az ablakomat, vagy legalábbis a házra bámulnak és dumálgatnak.

Lehet ezek még a falon is átlátnak?

Tiszta olyan érzésem van, mintha látnának függönyön át.

De kívűlről émn csak a függönyt látom, azt nem, hogy van-e ott valaki vagy sem!


Furcsák ezek a szomszédopk!

Miért bámul valaki hónapokig egy házat mikor minden nap látja, és semmi változás nincs rajta?

Lehet röntgne látásuk van?

És miért nincs jobb dolguk, miért az én ablakomat kell bámulniuk, meg miért pont a házunk felé állva dumálgatnak?



2014. máj. 10. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Neked sincs jobb dolgod, mint bámulni ki az ablakodon és figyelni, a szomszédok mit csinálnak. Úgyhogy ne rinyálj, egyformák vagytok. Sőt, talán ők normálisabbak, ülnek, cigiznek, beszélgetnek. Valamerre meg nézni kell, és hát épp a te ablakod van velük szemben, istenem, nagy dolog.
2014. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez is az élet nagy problémái közé tartozik.
2014. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem a teraszukon vannak! A teraszuk a házuk másik felén van. Kisétálnak a kerítésük elé a garázshoz, és állnak és nem az utca felé, vagy a saját házuk felé állva dumálnak, cigiznek, kávéznak, hanem az én ablakom felé mindannyian.

Még csak nem is szemben állva beszélgetnek, hanem egymás mellett!


Fura, van teraszod, de kimész a házad elé, és a szomszéd felé állva dumálgatsz a családtagjhaiddal...


Nem, fiú, de az nem változtat a helyzeten, hogy enm értem, hogy ha nem ltsz be egy ablakon elvileg mert függöny van rajta, és nem ég a villany, miért bámulod azt az ablakot, vagy az ablak felé 10-15 percig minek bámulsz?

Van teraszuk, és nem ott kávéznak, hanem az ablakom előtt szinten

És nem én foglalkozok velük, mert muszáj látnom őket, kell a fény a leckeíráshoz, meg olvasáshoz, nem húzhatom be a sötét függönyt!

2014. máj. 10. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben kitennék valami hülye képet az ablakba, trollface-t vagy fuckyou-t vagy csak egy hülyén bámuló fejet és egyéb hasonló marhaságot. Vagy leesik nekik a dolog , vagy nem :D De mindenesetre akkor lenne okuk bámulni.
2014. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy közénk épült földönkívüli ügynökök. A DNS-etekre pályáznak, ne aludj el soha, és mindig legyen a fejeden olyan szexi alufólia sisak!
2014. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!