Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » El tudod képzelni, hogy sose...

Reptoid kérdése:

El tudod képzelni, hogy sose engedj be fényt a házadba?

Figyelt kérdés

A szemben lévő szomszédunknak a háza déli fekvésű, három szoba ablaka is oda nyílik. Még soha, egyetlen egyszer sem volt felhúzva a redőny az elmúlt 10 évben. A nyugati oldalon van a bejárati ajtó, de az is tömör, más ablak pedig nincs a házon, csak északra kis ablakok a fürdőnek, wc-nek.


Eddig is furának tartottam őket, de erre a redőnyös dologra most csodálkoztam rá, mostmár rendesen félek tőlük. Mi folyhat ott bent?


2014. jún. 9. 15:28
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
Igen, el tudom képzelni.
2014. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
Bár azért a fent írt eset tényleg elég érdekes.
2014. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz elképzelnem, ugyanis az egyik testvérem pontosan ugyanilyen. Egyszerűen nem szereti ha be tudnak nézni hozzá, mindig lehúzva tartja az összes redőnyt. Ettől függetlenül nem pedofil gyerekgyilkos alkoholista, sőt, még csak nem is cigizik :)
2014. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fogva tartanak vkit
2014. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,nálam is mindig sötét van.

Nem szeretem a túlzott fényt és ha beleskelődnek hozzám!

2014. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem ez nagyon furcsa. Végig félhomályban lenni. Növények sincsenek nekik a házban, amiknek kellene fény?
2014. jún. 9. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi bajuk van az embereknek, hogy egyfolytában a szomszédaikat lesik? Tele van az oldal ilyen blőd kérdésekkel, elég ijesztő, hogy körülöttem is valaki épp azt lesi, hogy mit teszek és mit nem... nálunk is majdnem mindig le van engedve a redőny, tavasztól-őszig azért, mert csak a napfény, a hőség dőlne be, télen meg azért, mert az a kevés fény ami bejön az kevés, inkább villanyt gyújtunk már korán. Szerintem az sokkal furább, hogy te a szomszéd redőnyének a mozgását számon tartod. :/
2014. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

[link]


éjfélkor nem áll ez a kocsi a házuk előtt?

2014. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!