Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi értelme kiállni am kocsival...

Mi értelme kiállni am kocsival a garázsból reggel majd este visszaállni?

Figyelt kérdés

És nem mész sehova vele.

Szoktam látni minden nap, mikor sétálok el, hogykiállnak, majd este jövök haza, és akkor állnak be.

És tényleg nem mentek el a kocsival. ugyan azon a helyen áll, egy centivel sem arrébb mint reggel.


Nem hiszem, hogy ilyen sok ember, tud centire ugyan oda visszaállni ahol reggel kiállt.


De miért állnak ki a garázsból? onnan nehezebb ellopni!



2014. jan. 24. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert lehet, hogy kicsi a garázsa, napközben valamit dolgozik bent és útban van az autó.
2014. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mi értelme kiállni am kocsival..."


Komolyan kérdezem: mit jelent az "am"?

2014. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi, vagy megmutatni a szomszédoknak milyen jó kocsid van.
2014. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De van értelme, pontosan amit az első írt. Biztosan benn mókol valamit. Apám is ilyen, mint te, Kérdező. Folyton meséli nekem ha találkozunk, hogy hol/mennyi ideig álltak az autók. Fel nem tudom fogni, hogy minek foglalkozik ilyenekkel...te oda szoktál menni fehér krétával egyébként, és körberajzolod a szomszéd autóját, hogy centire meg tudod mondani, arrébb van-e?
2014. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb bárkinél láttam, a garázs tele van pakolva minden sz..rral, ha akármit kell csinálnod útban lesz az autó.


De neked nincs jobb dolgod mint a szomszédokat lesni? :D

2014. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a szomszédom! Az utcában van, ahol a buszmegálló! :D Addig töprengek az élet dolgain míg sétálok! :D
2014. jan. 24. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, valószínűleg a garázsban bütyköl valamit. De az is lehet, hogy ügyeletes, és ha hívják, percnyi késlekedés nélkül akar indulni.
2014. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!