Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd reggel 5-től este...

A szomszéd reggel 5-től este 10-ig zajong az udvaron hétköznap és hétvégén is egyaránt. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Most éppen a traktorozik, és köveket szállít vele a kert egyik végéből a másikba. Akkora a zaj, hogy a csukott ablak mellett is hangosan hallom, és semmi esélyem a pihenésre. (Az ablakom 5 m-re van a kerítéstől, mert nagyon keskeny a telkünk.) Egyébként a traktor mellett még raklapokat, ládákat dobál, mert egy üzemet alakított ki a kertjében. A munkásai állandóan ordítanak. Nem tudom, hogy van-e engedélyük, de valószínűleg nincs, mert nem hiszem, hogy egy városi, családi házas lakóövezetében ez engedélyezett.

2013. szept. 22. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

" mert egy üzemet alakított ki a kertjében. "


-akkor pedig 99%,hogy van engedélye

2013. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha van engedélye, akkor honnan lehet megtudni, hogy mire kapott engedélyt?

Hivatalos úton szeretném megtudni, mert ha kérdezek tőle bármit is, akkor hazudik. Tavalyelőtt többször belefutottam már ilyen a helyzetbe, ugyanis az ellenkezőjét állította, mint amit később a Földhivatalban megtudtam.

2013. szept. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!