Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak engem tud zavarni az, ha...

Csak engem tud zavarni az, ha valakire annyira nem képes hogy köszönjön?

Figyelt kérdés
Komolyan! Semmi más nem tud nagyon zavarni, csak az-ha valaki 5 méterre lakik az embertől (társasház), és egy nyomorult hello-val nem tud reagálni arra ha köszön neki az ember. Szerintem ez egy alap dolog, de lehet én látom rosszul...

2014. jún. 28. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ebben a kultúrában alap a köszönés, engem is zavarna, ha valaki nem köszönne. Még hogy előre nem, az egy dolog, de hogy vissza se köszön, az már tényleg bunkóság.
2014. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem köszön vissza az bunkóság.Viszont a szomszédom nekem egy cseppet sem szimpatikus és nem is szivesen köszönök vissza neki.
2014. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen köszönök, mert most mi közöm van hozzá, azon kívül, hogy kényszerből egy épületben kell laknunk, de ha köszönnek akkor természetesen visszaköszönök.
2014. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy "kollégám" pont ezt csinálja nem köszön vissza csak 5ből 1x max 2x nem csak nekem az összes dolgózónak. Most azt csinálom hogy belebámulok a képébe és elmegyek mellette úgy mint már sokan, hallom hogy motyog hogy ez sem köszön és nem tűnik fel neki hogy ő a (cenzúrázva mert jönne a figyelmeztetés).
2014. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, de 3 alkalmas lehetőséget azért biztosítok az illetőnek. Mert az is előfordulhat, hogy nem hallotta, vagy csak túlságosan lekötötték a gondolatai, így az első alkalom nem szokott zavarni..

Másodszor már odaköszönök neki rohadt hangosan, szinte kiabálva.

Ha pedig a harmadik találkozás alkalmával nem köszön vissza, akkor végeztem vele kapcsolatban a köszöngetéssel.

2014. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy neki szimpi vagy zavarban van.
2014. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én pont fordítva vagyok :D A szomszédom az utcán nem tud köszönni , csak ha ráköszöntem tudott félvárról vissza bólintani . De ha a fegyőr kollégáival jól berúgott még , hajnalba is bejött volna hozzánk , meg ha csak az ember megnyikkant az ajtaja előtt rányitotta az ajtót sekkk részegen . Na egy ilyen alkalommal tudatosítottam vele nem muszáj még a köszönés szintjéig sem eljutnunk ,,, azóta nyugalmam van !!
2014. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!