Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok p. ar. Asz. T van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok p. ar. Asz. T van itt gyik-on. Ráírok valakire egy kulturált kérdést, és még arra se méltat, hogy köszönjön. Komolyan mondom az ilyen felidegesít, titeket nem?

Figyelt kérdés

Remélem látja az akinek írtam

30/N


2014. máj. 31. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Látom.
2014. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad az ilyeneken, nem érdemes.
2014. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 éves vagy b@zmeg, nőjél fel!
2014. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziaa:))))(((((
2014. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akadnak szép számmal.
2014. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem, én sose irok privit senkinek először, nekem sürün szoktak, eleinte válaszoltam, aztán leszoktam róla..mostmár senkinek nem irok vissza, nagyon viccesnek, ötletesnek kell lennie, hogy visszairjak. De nem szoktak annyira érdekesek lenni..21L
2014. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi vannak parasztok...
2014. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar privizni, még egy köszönés erejéig sem. Én speciel sajnálom, hogy megszűnt az a funkció, amivel be lehetett állítani, hogy lehet-e valakinek üzenetet küldeni, vagy nem.
2014. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!