Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire túlbuzgó egy ház építése miatt? Inkább lusták az emberek, de Ő mint egy robot úgy dolgozik!

Figyelt kérdés

A szomszéd telken elkezdtek építeni egy házat.

És feltűnt, hogy van 1 férfi meg egy nő(gondoloma felesége mert Ő csdak áll és bámészkodik) és a hapek mindig dolgozik!

Akkor tűnt fel, mikor április, május körül jöttem haza 9-10 körül már sötét éjjel van, és a hapek egyedül ássa a földet.

Néztem egyet, de nem foglalkoztam vele.

De azóta mindig kint van(húsvét, szombat, vasárnap,) legyen akármilyen nap, reggel 7től ez melózik este 11 ig akará egyedül!

Igen, szoktak többen lenni, de egyedül ez mindent csinál(kerítést épített, csövet ásott falat rakott fwel) és a felesége is itt van!


Milyen munkás ez? Mennyi a díja, hogy ilyen aszorgalmas?

Mert ami munkásokat látok ott általában a lapátot támasztják, de Ő egyedül űzi az ipart bármilyen nap reggel 6 tól este 10-11 ig!


Vagy övék lesz a ház?

És egyedül akarja félig felépíteni?

Mert munkást még nem láttam ilyen szorgalmasan építkezni!

17f



2014. jún. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy övé lesz a ház. Nem kell ezen csodálkozni a magáét mindenki becsületesen, tisztességesen csinálja, csak a másénál lustálkodik.
2014. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

De ebben most mi a probléma? Azt akarja előbb kész legyen, meg lehet, hogy máskor nem nagyon érne rá.

Az én párom is ilyen volt.

2014. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hali


Majd ,ha te is dolgozni fogsz megérted ,hogy vagy fizetsz vagy kidolgozod a beledet is. Én is szoktam dolgozni látástól mikulásig ünnepnap sem számít..

2014. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A szerencsétlen felhúzza a kéglit, aztán mikor kész lesz, akkor lép le a felesége. De addigra már tönkrement az ürge, házépítésben szoktak leamortizálódni az emberek, csak azt hiszik, ez őrájuk nem vonatkozik. :(
2014. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő a tulaj... vagy nagyon segítőkész rokon, barát, akinek van valami tartozása.


Amúgy ebben semmi meglepő nincs, a baj sokkal inkább a támaszkodás, mint a munka.


Én se állok le, amíg kész nincs egy meló.

Alapból sokat dolgozom a munkahelyemen, ha valami ilyen plusz meló van, azt a szabadidőmben csinálom.

Ezt úgy értem, hogy mikor szabadidőm van, azt csinálom.

Meg alszom, ha már nem bírok ébren lenni.

2014. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő összeteheti a két kezét, hogy egy ilyen férfit fogott ki. Biztos, hogy nem tökéletes, de legalább ért az olyan dolgokhoz, amit kimondva, nem kimondva, de elvárnak egy férfitól.
2014. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Biztos ,hogy az övé lesz a ház! Onnan gondolom ,hogy én is pont így csináltam. Hétvége, munka után ,ünnepnap ,szabi csak ezzel telt.Napi 12-15 óra meló, ha szabad volt a nap, volt hogy nem is ettem csak mikor végeztem,este.


Mivel hitelt nem vettem fel és nem dobott meg senki milliókkal, saját kezűleg csináltam mindent, volt egy alap roskatag valami abból kellett kihozni egy szép működő házat,falrakás ,vakolás ,csempe,vízvezeték ,nyillászárózás,gipszkarton ,villany minden..Nagyon kevés segítségem volt, a villanynál segítettek kicsit. Mivel nem értettem hozzá és gyakorlatom sem volt ,minden 3x annyi időbe telt, de időm sokkal több volt mint pénzem és nem nyughattam amíg jó nem lett valami. Had ne mondjam hogy a melósok az anyagár legalább dupláját elkérik,nem teszik oda magukat, csak összedobják hogy hamar felmarkolják a pénzt (tisztelet a kivételnek) ,szóval iszonyat sok pénzt lehet fogni ha magam csinálom a dolgokat,mert az anyag sem olcsó! Nem mondom hogy egy élmény volt ,néha felrobbantottam volna az egészet legszívesebben, ha belefutottam egy váratlan szívássorozatba, de sokat tanultam belőle,sok munkafázisban van tapasztalatom ,öntanúló módon, és így van hol laknom,szép családi házikó és nem utolsó sorban, hitelmentesen.

2014. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!