Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolsz, lesznek a...

Mit gondolsz, lesznek a jövőben "emberi robotok" amik az emberek helyett fognak lenni?

Figyelt kérdés

Erről beszéltünk az osztályban. Azt mondta pár osztálytárs, hogy ha az emberek "ridegnek" érzik egy géppel való kommunikációt, együtt élést, akkor majd megalkotják emberszerűre, bőr, szem, pislogás, légzés, minden lesz, mintha egy emberrel beszélnél, aki sosem fárad, sosem éhes, és sosem panaszkodik neked!


Azt mondják, ebbe nem menne bele az emberiség, mert az rendben, hogy van jegykiadó automata, de hogy egy ember helyett egy robot fog a boltban/hentes helyett veled dumálgatni, és vágni a húst, az már durva az embereknek!


Olyan robotok, akik úgy néznek ki mint az emberek, úgy mozognak, beszélnek, mint egy ember, de robot. Szóval nem egy "doboz". :D


Szerinted lesz ilyen a társadalom? Akár 200 akár hány év múlva is?



2014. jan. 22. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem kellenek ide emberszerű robotok, mert 200 év múlva olyan háborúk lesznek a túlnépesedés miatt, hogy ihaj. 50-80 éven belül elfogy a kőolaj... szóval már ott balhé lesz!


Amúgy mindig is lesznek olyan emberek, akik bagóért is elmennek dolgozni, és megelégszenek a robot életmóddal.

2014. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
200 év még az semmi, ha lesz is emberi robot ami már most is van egyébként csak nem olyan kiforrott, akkor először a haditechnikában lesz, az ember nem hal ki egy hamar, ahhoz katasztrófának kell történnie, utána pedig nagyon okos emberek elkezdenek számolgatni illetve tervezni.
2014. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, manapság az emberek fele még azon hisztizik, hogy ő bizony fel nem ül majd a vezető nélküli 4-es metróra. :D
2014. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Jó néhány scifi szól erről de valahogy egyikben sem szimpatikus ez a világ. De el fog jönni ez a kor,viszont mi már nem éljük meg az is biztos.
2014. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a testemet cserélném valami erősebbre és tartósabbra, úgy már tiszta alkotás a meló, és az esetleges unalmon túl semmi gyötrelem! :)
2014. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

miért vagy olyan biztos abban hogy most nincsenek ilyenek?

nézd meg a hétfő reggeli metrókocsikat, tele van droidokkal. esznek, dolgoznak, alszanak, ennyi. egy meghal, száz meghal, jön helyette másik.

2014. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem írni azt gondoltam nem.

De pár sor után rájöttem, hogy lesznek, és bőven nem kell 200 év.

És japánban lesz az első ezt megtippelem :D

Ott van pl a spermaautomata :D, az ölelő nemtudommi.

Volt még, nem biztos japán, és nem biztos hogy kész, de valami bizsergős ruha.

Aztán eszembe jutott valami..Julesnak hívják :D (és nem japán:O)

http://www.youtube.com/watch?v=xRR33WDFi_k


De hogy úgy éljenek akármikor is, mint egy ember, emberi jogokkal, az ki van csukva.


Egyébként nem tudom, ki hallott erről, de nagyon állat:

https://www.youtube.com/results?search_query=boston%20dynami..

2014. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És el nem tudom képzelni azon emberek életét, akik pl *egy bizonyos rigóhoz hasonló nevű oldalon*, de máshol is, hitetlenkednek, hogy hogy terveznek már a Marsra mikor a Holdraszállás is kamu és sosem jutott el oda még senki...
2014. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LP..

és ez mind igazi, ez is, és amit eddig linkeltem is.

2014. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%

Kedves harmadik válaszoló!

A négyes metróra felülni nem akaró embereknek igen is igazuk van! Én is ilyen vagyok. Nem szabad támogatnunk az ilyen irányú technológia fejlődését, mert egyszer a vesztünket fogja hozni! Remélem egyszer erről megvilágosodik majd az emberiség. Bár így lenne!

2014. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!