Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az ilyen túlbuzgó emberek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon feltudnak idegesíteni az olyan emberek akik állandóan p....áznak csak, hogy valaki rájuk figyeljen. Mondok példákat; van egy gyerek az osztályba akit legszívesebben lecsapnék mert ha mondjuk jelentkezek mert tudom a választ akkor direkt bekiabál valamit ami tökmindegy, hogy jó-e csak nehogy már ne ő mondja. Vagy a tanár elmond valamit amire ő nagyban bólogat mint egy idióta. Vagy ha nem tud valamire válaszolni akkor megvárja míg valaki ad a kérdésre egy választ és ő 2 másodperccel később háromszor hangosabban bemondja ugyan azt. Ami a legjobban idegesít az az amikor valamit kérdez a tanár erre ő a könyvből fél mondatos válaszokat kiabál be olyan kérdésre amire elég lenne egyszavas válasz is. Aztán ha reggel megyek az osztálytársak felé ő már 5 méterrel előbb nyújtja a kezét, hogy kezet fogjunk. A kedvenceim pedig azok akik nyomják az unalmas "vicceiket" amiken senki nem röhög csak ők. És úton útszélen ilyen szerencsétlenekbe botlok akiknek nincs semmi értelmes mondanivalójuk csak valamit kell mondani, hogy figyeljenek rá. Mit tudnék tenni, hogy ne idegesítsenek fel ennyire? Titeket nem idegesítenek? 14f

2013. dec. 9. 01:46
 1/5 anonim válasza:

Nekem is van egy detto ugyanilyen osztálytársam. Egy lány legszívesebben kitaposnám a belét :D Neked is ezt ajánlom :D

Csak nem tehet mert fiú vagyok

19/F

2013. dec. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

ezt dominancia harcnak nevezik kisfiam.

ha béta vagy az csak a te hibád,nem az övék.

2013. dec. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az esetben ha te adsz jó választ és azt kiabálja ő be hangosabban akkor szídd le (vagy fenyítsd). Korodból ítélem hogy 8. osztályos vagy. Ne félj a barátocskádból középsuliban egy talpnyaló lesz majd, nagyon meg fogják hurcolni okkal ok nélkül, ilyen a középsuli, gondolom elbaszott egy gyerek lehet, szóval biztos ez lesz... Ezt a félévet bírd ki.


Csak azért vagyok ilyen kemény, mert nekem a legjobb barátom volt ilyen, csak mire észrevettem már az általánosban ő volt a kedvenc. (általánosban még nem ítélkezünk az emberek fölött olyan mélyen.) Még 2 éve 9 -ben láttam őt, nagyon szét csesztették még fél évnél sem járt de már ő volt az osztály kiszemeltje én meg népszerű lettem mint ahogy te is lehetsz :D

2013. dec. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2-es te milyen dominancia harcról beszélsz? Ezek szimplán nem bírják elviselni ha nem ők vannak a középpontban.
2013. dec. 10. 19:36
 5/5 gungasam ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne idegesítsenek a suliban meg kell tanulnod a dolgokat úgy szemlélni mint kívül álló.(valamennyire) Míg ha mélyen érintettnek tekinted magad érzelmileg túlságosan befolyásol. Ettől elfogult leszel és haragot, gyűlölködést fog kelteni benned.(agresszív lehetsz tőle)Meg lehetne próbálni hasznot húzni azokból a beszólásokból, viselkedésből, mert úgy értéket fog képviselni számodra ami nyugalmat teremt.
2013. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!