Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom felvételt készített...

Szomszédom felvételt készített az udvarom előtt rólam és gyermekeimről! Ezzel személyiségi jogot sértett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerettem volna eltakarni a lencsét(további felvétel készítését megóvva)ami dulakodásba torkollott!Fél óra elteltével megjelent a rendőrség mert a szomszéd könnyű testi sértés vétsége miatt bejelentést tett!Mit tegyek?
2014. jún. 30. 09:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

15:45

Ezekbe akkor nem gondoltam bele!Köszönöm hogy felnyitottad ily módon a szemem!De lássuk csak:gyermekeim példás magatartásúak!Tudják mit szabad és mit nem mert kiskoruk óta arra lettek tanítva hogy vannak szomszédok is,legyünk tekintettel egymásra.Mit szólsz ahhoz amikor a szomszédom akkor még 3 éves kisfia alig bírta kimondani hogy anya de nekem folyamatosan bekiabált hogy hülye vagy!és még sorolhatnám ....nem gondolod hogy nálam is eltörhet a mécses?nem én kezdtem.....mit keresett a kapumban?miért készített a beleegyezésem nélkül személyiségi jogot sértve felvételt?Akkor az ő viselkedésére mint tanár mit mondasz?mindig azt hallom tőle hogy ő két diplomás tanár aki felsőbbrendű,én meg fehércigány alsóbbrendű:szerinted????????????

2014. jún. 30. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!