Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy ismerkedhetnék össze a...

Hogy ismerkedhetnék össze a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Nekem illene bemutatkozni gondolom, mert én vagyok az új, csak nem vagyok egy beszédes típus.
2014. júl. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyél pitét, mint az amerikai kertvárosokba. :)
2014. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-Jó napot kívánok! vagy Szia,Helló! -Én vagyok az új szomszéd,gondoltam köszönök, biztosan sokat fogjuk látni egymást. Vagy kérdezel valamit amit nem tudsz a környékről stb... Nálunk a házunkkal szemközt vannak bérlakások és a velünk szemben lakók egy hónapig nem köszöntek nekünk,fogtam magam és vittem nekik sütit egy reggel és megkérdeztem tetszik-e itt nekik? Azóta ha valamit segíteni kell mindig jönnek,de előre köszönni továbbra sem tanultak meg,csak ha rájuk köszönök.Förtelmesen butának tartom az ilyesmit,a műveletlenség netovábbja. Szerintem mindenképp beszélj pár szót,abból nem lehet baj.
2014. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt gondolom, hogy te kéne megtedd az első lépést, hiszen te vagy az új lakó abban a közösségben. (Én is így tettem.)

Nem kell lenyűgözd őket, csak légy természetes, add önmagad.

2014. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk az én szomszédságomba költöztél, akkor sehogy. Nem ismerkedem.
2014. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!