Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beszólt a gyerekes anyuka a...

Beszólt a gyerekes anyuka a szomszédból, hogy csukjam be az ablakom, ha zenét hallgatok. Ő meg csukja be a gyereket, ha rodít?

Figyelt kérdés

Így lenne igazságos nem? Mert Én többet hallom a gyereket kiabálni mint Ő a zenémet!

Ja a gyereken nincs kapcsoló mi?


Szar kifogás!



2014. júl. 17. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Jó, hogy ezt így megosztottad velünk.
2014. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
2014. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
96%

szarjál bele :D ha nem olyan hangos dubstepet hallgatsz, hogy beleremeg a szomszéd szekrénye is, akkor ne foglalkozz vele.

Ha üvölt a gyerek fel a hangerő, világ ki, aztán tényleg ne érdekeljen. Én így csináltam, amíg kicsi volt a szomszédban a lány. Most 6 éves. Előbb-utóbb mind a ketten meguntuk :D

2014. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szomszédhoz odavágják az unokáikat akik iszonyat hangerővel artikulátlanul, debilen kiabálnak, én bizony ráadom a hangerőt a zenére, hogy elnyomjam a zajt. Ugyanezt csinálom ha flexelnek, fúrnak, stb a szomszédban.

Ha nincsenek itt vagy kivételesen kussolnak és nincs lakásújítás, akkor viszont nem bömböltetek zenét, ez alap.

2014. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Így lenne igazságos? Elég buta felfogásod van.

Te is voltál gyerek, nyilván Te is idegesítettél másokat.

Annyira nehezedre esik becsukni az ablakot vagy fülhallgatót használni? Szerintem meg lehet érteni egy Anyukát, ha a hangos zenéd miatt nem tudja elaltatni a kicsit.

2014. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyeneket mint te, egy kis szigetre kellene gyüjteni.
2014. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És hogy reagált az anyuka?
2014. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Kasza Tibi - költözz el (asszem ez a címe') ,döngesd ezt neki, hátha megfogadja :)
2014. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát kb. Miért kéne becsuknod? Nyár van, és amíg nem moihangerőn nyomatod, hanem csak kicsit kihallatszik, mi köze hozzá? Te kénytelen vagy bármikor hallgatni a gyerekét, mert nem némíthatja le, de te csukd be az ablakot.


Naná. Sosem értettem az ilyen anyukákat. Minket azért szólt meg, hogy ne flexeljünk, meg fúrjunk, mert nem tud aludni a gyerek. A ház meg felépíti magát, mi? A gyerek, ha álmos bármilyen zajban elalszik, szóval ez nem kifogás.

2014. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

talán ha nem vered fel a gyereket nem ordít? ;)


amúgy meg ilyen a magyar szomszéd. Nekem mindent szabad, neked semmit...

2014. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!