Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A vidékről Budapestre költözöt...

A vidékről Budapestre költözött embereknek miért kell ordítozni?

Figyelt kérdés

Nem akarok provokálni, de 3 család lakik az utcámban, az utóbbi két évben költöztek fel vidékről, és olyan hangosak, hogy tőlük zajos az utca!

Kezdjük ott, hogy a ház előtt beszélik meg mi volt a munkában! Mert a házban tilos beszélgetni...

És látom, hogy 2 méterre állnak egymástól, de az uta másik felében hallom mit beszélnek. Nagyon idegesítő!


Miért kell a vidéki embereknek kiabálva beszélni?

Ott ffalun ahol voltam mindenhol csend volt!



2014. júl. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell a pesti fiataloknak ordítozva beszélgetni pl metrón, buszon?
2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Vannak vidékek, ahol hangosabban beszélnek. Én Kelet-Mo-i vagyok Budapesten lakom 15 éve(nem falusi, hanem nagyvárosi), de ha otthon vagyok, kicsit hangosabban beszélek.


Persze nem ordenáré paraszt módjára és szavakkal, de kicsit hangosabban. Szóval szerintem igen, a vidékiek egyszerűen hangosabban beszélnek:D

2014. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagyunk szokva, hogy faluban sokszor elég nagy az életterünk, nyugodtan lehet picit hangosabban beszélni, úgysem hallja a szomszéd, hisz messze van innen :) Persze, nem minden falusi ilyen, éppen "rosszakat" fogtál ki.
2014. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes, de egy idő után úgyis észreveszik magukat Bp-n, s szó szerint sodródnak a tömeggel, ugyanakkor lefárasztják őket a sokkal nagyobb távok :P
2014. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább intelligenciahányados kérdése, én is vidéken vagyok, vannak emberkék itt, akik úgy üvöltöznek ha velem beszélnek, mintha 100m-re lennék tőlük.

Laktam lakótelepen is, ott a légyzümmögés is hallatszik, ott csak suttog mindenki.

Én nem kiabálok, lehet, csak szokás kérdése, Bp-n laktam 27 évig, de 14 éve már vidéken.

2014. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!