Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne kezdeni a cigányok...

Mit lehetne kezdeni a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy ott ahol lakok rengeteg cigány van,folyamatosak a balhék is természetesen. A vicc az,hogy ezek egyedül csak csitrik,többször verekedtem össze,nálam jóval idősebbel úgy,hogy egyedül voltak és így esélyük sem volt. Próbálom kerülni a balhékat,de állandóan beléd állnak,nem lehet mit kezdeni velük..Nemrég volt az is,hogy valaki nekem támadt,megvertem,majd jött az egész család és HÁTULRÓL támadtak meg,eltörték az orrom is. A lényeg,hogy állandóan ez megy és nem tudom mit lehetne tenni. Szerintetek,hogyan tudnám elkerülni az állandó verekedést?
2014. júl. 25. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Elköltözéssel. Mivel ahogy írod, túl sokan vannak ahhoz hogy ők minden elköltözzenek. Jó idióta lehetett aki cigányokat telepített hazánkba Indiából.
2014. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj,hogy a vérükbe van ez az agresszív,balhés viselkedés;ez ellen nagyon nem lehet mit tenni.Próbáld kerülni őket,amennyire lehet,és ne tegyél olyat,ami miatt beléd köthetnek.Egyébként a településeteken nincs polgárőrség,vagy valami??Ilyenkor azoknak kéne szólni,azok talán lerendeznék őket egy időre..
2014. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, akárhova költözöl sok helyen van cigány. állandóan belém kötnek minden ok nélkül, az egyetlen bűnöm hogy az utcán sétálok.
2014. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hitler bácsit nem kelett volna megállitani...
2014. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 I.B.T. ***** válasza:

Hitler bácsit meg kellett állítani mert akkor most te németül beszélnél és egy náci idiótát istenítenél 70 év távlatában

A F*desz majd megoldja: kér pénzt az EU-tól, amelyből fel lesznek zárkóztatva!

Na jó ezt én sem gondoltam komolyan:D Az elköltözés a legjobb megoldás. Sajnos amíg az állam nem tesz ellenük semmit addig marad az elfutás.De nyugi túlerővel szemben mindenki (akinek van esze) elfut. Miért? Azért mert mikor majd jön a nagy visszavágás az első sorokban akar lenni!

2014. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magnum 44-es hatásos
2014. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5 méternél mélyebbre kell ásni őket, hogy a kutya ne kaparja ki.
2014. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!