Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd nő egész nap a...

Szomszéd nő egész nap a gyerekkel ordít, gyámhatóság?

Figyelt kérdés

5 éves gyereket,idiótának,baromnak nevez.szinte minden nap hallom,hogy sír a gyerek,nő visít.

tegnap kint homokozott,ordított neki hogy késő van,menjen be.nem ment.berángatta a házba,közben ordította,hogy 'apáddal szórakozz' stb,és még engem is megfenyegetett,hogy feljelent,rágalmazásért (megkérdeztem,mit csinál már szegénnyel)...semmi közöm hozzá,hogy hogy bánik a gyerekkel.


amúgy ez egy tanárnő....


2014. júl. 26. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs férje vagy valaki aki hatással lenne rá, jól bezárná a szekrénybe vagy ilyesmi? Vele kéne beszélned.
2014. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
férj külföldön dolgozik,és ha itthon van,az is kapja az ívet rendesen.
2014. júl. 26. 16:41
 3/13 A kérdező kommentje:

karácsonykor vittünk át sütit a párommal.

a nő szó szerint elküldött a francba,hogy mit zavarjuk az ő ünnepüket.

a férj utánunk jött bocsánatot kérni,megkínált borral,jól elbeszélgettünk,mondta hogy nem mindig volt a felesége ilyen utálatos..

2014. júl. 26. 16:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, pszichiátriát kéne inkább ráhívni.De szólj hozzá, pláne ne "fenyegesd".Esetleg sétálj be a családsegítőhöz és meséld el ezt.
2014. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*ne
2014. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

pszichiátert tényleg lehet 'ráhívni'?


nem szoktam szólni hozzá,utcán köszönni se köszön vissza,ez a tegnapi volt az első hogy 'megszóltam',lehet,hogy más meg is fenyegette volna,hogy feljelenti,mert bántalmazza a gyereket.és még hangos is.

2014. júl. 26. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyámhatóság.
2014. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

'ha itthon van,az is kapja az ívet rendesen'


Mert pancser a pasas. Velem jól járna a nő, üldögélne egy ilyen 24 48 órát a szekrényben rögtön tudná ki kicsoda.


A férjel beszélj, ha értelmes a pali beszélni fog a gyerekkel és meg is érti amit a gyereke mond neki erről az egészröl. Nem árt ha a többi szomszéd is veled azonos véleményen van erröl, mielött nekifutok a helyedben kikérném a véleményüket.

2014. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
többi szomszédnak is megvan a véleménye,mert mindenkit feljelentget mindenért...(ugat a kutya éjjel,a járdájára parkoltak)minket is egyszer,mert bővítettük a házat,de mindent hivatalosan csináltunk,úgyhogy nem lett következménye.idióta.
2014. júl. 26. 17:57
 10/13 A kérdező kommentje:
hú,most hogy felhoztam ezt a feljelentős dolgot,mégjobban felhúzom csak magam:D
2014. júl. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!