Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezt mindenképp ki kell fizetne...

Ezt mindenképp ki kell fizetnem? Miért védik ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, mentem az utcán telefonnal a kezembe odajött 3 Roma srác. 2 közülük ilyen 12-13 a harmadik kb korombeli (16).Szóval mondja , hogy adjam már oda,hadd nézze meg a telefonomat.Persze hangos NEM-el feleltem és mentem tovább utánam jöttek, pofáztak valamit,hogy kinyírják a családom meg felgyújtják a házam meg ilyesmik.....Majd az egyik kisebb szó szerint leköpött.Nem türtőztettem magam elkapott az indulat, és lekevertem neki egy szép nagyot. Mára persze jött a feljelentés hogy szegény fiúnak maradandó halláskárosodása lett. 30.000 Ft-ot kérnek ezért. Ha bemegyek a rendőrségre,és elmesélem, akkor ez alól felmenthetnek ? 16/f

Köszönöm



2014. júl. 30. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nemtom! De örülj nem látogattak meg a rokonai! Bár, ami késik...
2014. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nincs ítélet, szal ha n kamuzol, akkor megpróbaltak átverni.
2014. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mára persze jött a feljelentés hogy szegény fiúnak maradandó halláskárosodása lett. 30.000 Ft-ot kérnek ezért. Ha bemegyek a rendőrségre,és elmesélem, akkor ez alól felmenthetnek ?"


Gondoltam szólok, hogy a rendőrségen erről semmit se tudnak, ennyi idő alatt még a papírmunkát se végzik el! A mocskok le akarnak venni egy kis pénzre, rosszabbak, mint a pestis! Viszont nagy eséllyel rád fognak szállni ha fizetsz, ha nem akkor is, de olcsóbban megúszod!


Persze ebből nehéz kiszállni, ha odaadod a telefont, akkor elveszik, ha fizetsz (mondom nincs semmi rendőrségi ügy, ez is egy cigánymódszer), akkor pár nap múlva megint lesz valami maradandó, amiért fájdalomdíj jár. Ha nem fizetsz, akkor esetleg megvernek, de jól semmiképp se jössz ki belőle.

Sajnos ilyen véglényekkel kell együtt élnünk...

:(

2014. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Először is igazolás kell a maradandó halláskárosodásról.

van egy olyan érzésem, előbb-utóbb rendőrségi védelemre fogsz szorulni, mert nem hagyják annyiban. Kár volt az az ütés. Nem egyenlő a leköpéssel.

2014. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mocskos egy népség...
2014. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nem kaphattál ilyen végzést, pláne nem olyan ügyben ahol maradandó károsodásról van szó. Szóval ne kamuzz.
2014. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 jól -jobban átolvasta, velem ellentétben! Tegnap történt és már megvan a bünti, és az orvosi jelentés! Álmodtad barátom?! Nem rossz, csak a folytatás nehogy az legyen , hogy a rokonok letépjék a herédet... (Y)
2014. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudnak ilyen papírt hamisítani? Holnap reggel bemegyek a rendőrségre ők majd megmondják hogy mennyire eredeti.De az nyugtató hogy egy nap alatt ilyen feljelentést nem kaphatok.Meglátom mi lesz.!
2014. júl. 31. 00:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Kamuzni?Kamuzik akinek 6 anyja van.Megnéznélek 16 évesen ilyen helyzetben.
2014. júl. 31. 00:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel őket okirat hamisításért! Legalább duplán ráfáznak!
2014. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!