Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell a 10-15 éves...

Miért kell a 10-15 éves gyerekekbe beszélni hogy kereshetnek azzal pénzt ha kutyát sétáltatnak?

Figyelt kérdés

Unom,hogy a szomszéd gyerekek állandóan becsöngetnek hogy elvihetik e sétálni a kutyámat,egy kis apróért.

Nem azért tartok kutyát h idegenek fizessek azért hogy sétálni vigyék. Szerintem a normális állat tartók is igy gondolják. Aki meg nem,azt nem érdekli h eleget mozog e kutya,el futkozik a kertben azt jól van biztos nem fizet gyerekeknek h sétáltassa meg a kutyát.


Itt gyk-n olvasom mindig h ezt tanácsolják a gyerekeknek.


2014. júl. 31. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amcsi szokás... Mint az újságkihordás, ennyi.
2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már baromira idegesit hogy itt a nyári szünet és naponta többször is becsönget vmelyik gyerek. Azt gondolják talán meggondolom magam vagy mi?


És ezt a hülye ötletet felnőttek adják nekik!

2014. júl. 31. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha én 10 éves fejjel ilyennel csöngettem volna be valakihez, biztos az éhhalál szélén álltam volna, vagy nagy bajban lettem volna, különben nem "zaklattam" volna ilyenekkel az embert. Biztos azok a gyerekek se jókedvükből kopogtak be ilyennel hozzád.

Amúgy. Éppen a napokban olvastam, hogy itt (Veszprém megye) is kezdenek az emberek hirdetteti ilyeneket, pl mikor az illető délutános és szegény kutyát vigye már le valaki napközben. Gondolom akire eddig bízta az is vagy du-s vagy valami baja lett, fene tudja. Lehet itt is divat lesz ez, ha nincs kire bízni az ebet?

2014. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem hülyeség a kutyasétáltatás.

Tudod nem mindenki él kertes házba, és nincs mindenki otthon egész nap. Valamint nem mindenki panelba kezdte a kutyatartást, és sokaknak a munkahelyük és időbeosztásuk is változott.


Vannak idős emberek is, akik már nem bírják a kutyájuk tempóját. Nem tudják kellő gyakorisággal levinni sétálni.


Mivel a kutyáját anno nem akarta menhelyre vinni, valamint a kutya miatt éhen halni se szeretne, valamint nem akarja egész napra bezárni a kutyáját, segítséget kér.


Ilyenkor jön jól egy kamasz, aki szereti az állatokat, és be tud segíteni. Igen, némi aprópénzért.


Az a baj, hogy magadból indulsz ki. Nem hülyeség ez az egész, csak neked momentán nincs rá szükséged. Másnak viszont lehet.

2014. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Teny hogy nem hulyeseg, de ne csongetgessenek es zaklassanak. Dobjanak be valami papirt a postaladaba, hogy ennyiert es ennyiert vallalok ezt es ezt, oszt jol van.
2014. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél egy udvarias cetlit az ajtódra a nyárra, hogy nem kérsz kutyasétáltatást.
2014. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!