Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt...

Hogyan kereshetnék pénzt ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a szüleimtől jó ha évente/félévente kapok 5000 Ft-ot. Most kérlek ne olyan válaszok legyenek,hogy én milyen kapzsi vagyok,meg hogy nem becsülöm meg pénzt.Egy koncertre kéne összegyűjtenem egy összeget(kb.százezer).Kevesebb mint egy évem van rá.Hogy tudnék szerezni ennyi pénzt? Nagyon fontos lenne.

2014. júl. 14. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Legálisan sehogy, mert még nem dolgozhatsz. Ellenben 100.000 Ft elég sok pénz ahhoz, hogy munka nélkül ne tudd összegyűjteni.

Esetleg olyannal próbálkozhatsz, hogy eladod a nem használt ruháidat, bizsukat, ilyesmiket. De ebből nem lesz olyan sok pénzed.

2014. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100 ezer egy koncertre, 14 evesen? Ez most komoly? Kislany, van akinek ez egy havi fizetese, te meg egy este alatt elverned?


Ennyi penzert diakmunkaskent egesz nyaron dolgozhatsz, mar persze ha elmultal 15 (nem 14!), addig ugyanis nuku legalis munka.

2014. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Koncertre pénzt, ráadásul 100 ezret ?? Abból elmegyek valahova fapados repülővel egy hétvégére ember !!! Atyaég, jobb is hogy 14 évesen még nem lehet pénzt keresni, ez hidd el nekem butaság.
2014. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 100 ezer ft 3 személyre vonatkozik.
2014. júl. 14. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
babysitterkedédés, kisebb gyerek korrepetálása?
2014. júl. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod a másik kettő belépőjét is kifizetni? Itt vagyok 25 éves, de ha 120 ezres fizetésem lenne se fizetném másnak ezek szerint 30.000Ft 3 ki tudja mennyi Ft az a jegy, de nem. Költhetnéd sokkal értelmesebbre! Ne utána lásd majd meg, hogy a haver vagy a barát kihasznált és csak arra voltál jó, h összeszedd a pénzt. Szüleidet akarod meghívni? És, ha Ők nem akarnak menni? És, ha akarnának, miért Te gyűjtenéd össze és, miért fogadnák el? Tőlük se lenne szép dolog elfogadni.
2014. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!