Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel kereshetnék pénzt...

Mivel kereshetnék pénzt legálisan 14 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy diákmunka még nem jöhet szóba, a szüleimtől sem szeretnék pénzt kérni, meg anyagilag sem állunk olyan jól, hogy minden kis segítségért pénzt kapjak. A netre tettem már fel eladni könyveket, ruhákat, játékokat, meg ami már nem kell. Az ismerőseimet is megkérdeztem és a szomszédokat is, senki nem kért segítséget(még ingyen se). Van valami jó ötletetek, amivel még pénzt tudnék gyűjteni?

Csak az válaszoljon, aki valami értelmeset tud, mert meguntam a hasonló kérdések olvasgatása közben az "állj ki a sarokra" fajta válaszokat.


2014. júl. 19. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 éves létedre nagyon intelligensnek tűnsz. Rendes tőled hogy nem a szüleidet akarod lehúzni állandóan. A legtöbb tini addig hisztizik amíg meg nem kapja a legújabb iphone-t. Viszont sajnos ennyi idősen nem tudsz dolgozni sehol. Én is ebben a cipőben jártam, tudom milyen rossz. Esetleg tegyél fel hirdetést vagy ragasztgass papírokat hogy fűnyírást vállalsz. Ilyenkor nyáron szükség van rá, főleg az öregeknél akik már nem tudják megcsinálni.
2014. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én mamám által jutottam egy könnyebb munkához. Egy ismerős néninek kellett segítenem. Egész jól fizetett. Én kerestem diákmunkát neten, de sehol nem volt, csak a 16 életévet betöltötteknek. Egy évvel vagyok idősebb, és szerintem ez a másik megoldás, ha nem veszik meg a megunt dolgaidat.
2014. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, majd próbálkozom, hátha valakinek mégis csak kéne egy kis segítség.

Ha valakinek van még valami ötlete, azt is szívesen fogadom :)

2014. júl. 21. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

szervusz


nekem unokatesóm 16 évesen kezdett hálózatot építeni szülei révén, és elég jól beindult neki, tisztességes dolognak tűnik a sok rossz gyakorikérdéses "szakértői" véleménnyel szemben és nagyon jól érzi magát ott


ha gondolod megadom az e-mail címét ő tud pontosabbat mondani, ennyit megér


remélem tudtam segíteni

2015. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!