Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Na ehhez mit szóltok? Én azt...

Na ehhez mit szóltok? Én azt hittem felrobbanok!

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, szüleim dolgoznak, apa viszont itthon volt a héten, anya reggel ment dolgozni. 10 éve lakunk a környéken, a szembe szomszédunk kicsit link, nem tűnnek c.gán.ynak, de vszínű van bennük egy kevés. A lányuk kb. 16 éves, mindig illedelmesen előreköszönt stb.


Na a sztori:

Ma reggel anya megy dolgozni... Jön vele szembe ez a lány, előreköszön neki hogy csókolom, anya visszaköszönt. A pur.gyé aztán egyet gondolt, becsengetett ide, majd azt mondta apának hogy most találkozott anyával, és megkérdezte anyát hogy nem adna-e neki 2000 forintot, mire anya igent mondott, és megengedte hogy apa odaadja neki. És apát kérlelte hogy hozza már ki neki a pénzt. Na a hü.lye apám ki is vitte neki, anélkül hogy anyát felhívta volna hogy igaz-e a sztori. Utána kiderült hogy a kis q.va átcseszte a családom, anya mondta hogy szó sem esett pénzről, csak köszönt neki, és szégyen hogy túljár egy ingyenélő egy ötven éves házaspár eszén..

Én olyan ideges lettem, mikor anya elmondta hogy tuti hogyha meglátom ezt a csit.rit, megtépem az utca közepén...

Orvos család vagyunk egyébként, mi élünk a környéken a legjobban, de ilyen még elő nem fordult eddig, főleg erről a családról nem gondoltuk volna, igaz a 10 év alatt a köszönésen kívül nem ment tovább a kapcsolat.

Ha megmondják hogy nincs pénz kenyérre, akkor még oda is adjuk, de így?! Ja, és a pénz dohányra kellett nekik...

Őszintén, ti mit tennétek? Szüleim voltak pancserek?


Remélem érthetően írtam le a sztorit, de komolyan, még mindig ideges vagyok...


2014. aug. 7. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Én átmennék és visszakérném.
2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De kezdjünk el cirkuszolni?... Mert az is tiszta szánalmas. Csak tudom hogy nálunk sem kolbászból van a kerítés, és 2000 ft is 2000 ft. Az a nyomorék kölyök azt mondta visszahozza, na azóta is hozza. Mert du. apa elkapta az utcán, mondta hogy dohányra kellett, és elszaladt...
2014. aug. 7. 21:10
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen pancserek voltak, de remélhetőleg tanulnak belőle. Azt a 2000 forintot nemigen fogjátok visszakapni, ha a gyerek ilyen akkor a szülei is ilyenek, tehát még azt se teheted, hogy szülő a szülővel beszél, hogy ezt rendezzék le a lányukkal, nem hiszem, hogy hanyatt fogtok esni ettől a 2000 forinttól, de legközelebb küldjétek el a halál f***ára....
2014. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
2000 Ft-ból kiderült, hogy ő nem a barátod. Örülj neki hogy ennyivel megúsztátok és hagyd annyiban, mert különben csak többet fogsz idegeskedni a dolgon és úgyse adják vissza a pénzt
2014. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

A butaság határtalan. Még az orvosi diploma sem véd meg tőle. :))

Jó lesz azért figyelnetek, ha a csitri tökéletesen tudta, az édesapád otthon van. Ezek szerint igen figyelik a házatokat és a szokásaitokat.

2014. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez már a sokadik és elegem van ebből a környékből. Ha nekem kell valamilyen jegyzet az egyetem miatt akkor nagy kínnal adják oda rá a pénzt, de azt hagyják hogy a kisebbség, és az ilyen ingyenélők lehúzzák őket... Múltkor a c.gányok jöttek árulni, apa megszánta őket, és vett tőlük édességet, aztán másnap jöttek át kiabálni hogy adja vissza a csokikat hogy eltudják újra adni... És basszus nem tanulnak belőle, már sok tízezrünk bánta a jóhiszeműségüket, aztán itthon sírnak mennyit kell dolgozni, meg nincs idő a családdal lenni...
2014. aug. 7. 21:16
 7/22 A kérdező kommentje:

Jól írtad ötös, tényleg figyelnek amúgy minket! Ha dolgoznak a szüleim, én meg itthon vagyok nyáron, és hallom hogy járkál a postás, valaki mindig beszól neki hogy most én itthon vagyok, apáék dolgoznak stb, szóval mindig képben vannak...

Kis városban élünk egyébként, elég kellemetlen környéken, mert a szembe szomszéd, ahogy írtam link, a jobb oldaliak meg full cigányok...

2014. aug. 7. 21:18
 8/22 intrepid ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Örülj neki, hogy csak ennyi. Lehet, még, vissza is adják, elvégre a szüleid orvosi tudására még szükségük lehet, csak most megszorultak.
2014. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem szabad annyiban hagyni, ez a gyerek egy szemét ingyenélő mocsok, nem érdemli meg a pénzt, és legkevésbé érdemli meg, hogy annyiban hagyd, mert akkor eljátssza még annyi emberrel ahánnyal csak tudja.
2014. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez az, de járassam le magam? Mert a szüleim tesznek rá magasról, olyan tutyimutyik hogy hihetetlen.... a tej megalszik a szájukban.

Én meg múlthéten a mellettünk lévő cigányokkal ordibáltam, mert kis állatokat vertek az utcán, kismadarakat öltek, én meg nem hagytam annyiban, kellemetlen is volt a szitu hogy miattam zengett az utca. (nagyon kilehet hozni a sodromból sajnos, főleg ezeknek a mocskoknak...)

2014. aug. 7. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!