Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék társaságban többet...

Szeretnék társaságban többet beszélgetni, nyitottabb lenni, tudtok ehhez irodalmat, olvasmányokat, amiből tanulni lehet?

Figyelt kérdés
Biztos vannak ilyen önismereti, segítő önyvek a témával kapcsolatban. Esetleg tudna valaki ajánlani valami jót? Nehezen kezeményezek beszélgetést társaságban, nehéz a visszakérdezés és hogy én merjek témát feldobni....de szeretnék változtatni ezen.
2014. júl. 20. 15:54
 1/3 anonim válasza:
Megiszol előtte egy vagy két doboz sört/vagy egy 0,2.0,4-es whiskyt és már nem lesz gondod az efféle problémákkal. Hidd el használni fog. Teljesen értelmetlen több száz oldalt elolvasni ez miatt, úgyse használna.
2014. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy idő múlva alkohol nélkül is menni fog.
2014. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is zárkózott típus voltam. Aztán mikor főiskolás lettem, úgy döntöttem, minden másképp lesz. Zárkózott embernek zárkózottak a barátai is. Szóval idegből kerültem minden különc, befordult, csendes embert. Belecsöppentem a társasági életbe pikkpakk, megnyíltam, és az a 4 év volt a legcsodálatosabb az életemben! :) Gyakorlatilag személyiségváltozáson mentem át, teljesen más vagyok, mint azelőtt... Most már kihívást látok az emberekben, a legtávolságtartóbb, legmorcosabb kollégára is juszt is rámosolygok mikor szembejön, és lám azóta már előre köszön, és ő is mosolyog. Szerintem a jókedven, mosolyon és szemkontaktuson múlik a legtöbb. :) Nem kell rágörcsölni, lazának kell lenni, nem kell erőltetni egyáltalán. Az ilyen eltervezett, tanulós dolgokból sok jó nem származhat. Hülyeség az egész, egyszerűen vagy megnyílsz, vagy nem. Mosoly, szemkontakt, nem feltétlenül neked kell nyitnod. Nyit a másik, ha látja, hogy fogékony vagy a társaságára. Aztán majd belejössz. :)
2014. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!