Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki hogy kezelné a helyzetet?

Ki hogy kezelné a helyzetet?

Figyelt kérdés
A felső szomszéd órákat játszik a kutyával a lakásban, dübög, ugattatja, egyik helyiségből a másikba megy a rohangálás. ja és ezt felnőtt létükre csinálják egy nagytestű kutyával. Reggel a kutya vagy ugrál vagy ugat, arra kelünk, napközben kb. 2x megy a játék fent több órás blokkokba, mert ugye dolgozni nem járnak - "nemzetiségiek" -, a másik meg ne akarjon se pihenni, se aludni. Van hogy este 9-10 órakor kezdenek játszani a kutyával.

2014. aug. 19. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Azt meg se próbáltad hogy bekopogsz az ajtójukon és szépen megkéred hogy este 10-kor ha lehet ne zajongjanak? Hátha értenek a szép szóból. Egy próbát megér.
2014. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbáltuk mi már szépen, de csak k anyáznak mindenre, annyira kultúremberek. Mondásuk: tehetünk egy szívességet...
2014. aug. 19. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Úgy kezelném, hogy felmennék szépen szólni, hogy kora reggel és estefelé már legyen szíves csendesen vigadni. Hogy napközben mit csinál, az az ő dolga, csak halkan súgom, hogy te is otthon vagy egész nap, szóval ne csinálj faji kérdést a dologból... És végül, én is szoktam felnőtt létemre ide-oda rohangálni a házban a kutyával, mondjuk nekem nincs szomszédom, de és akkor? Te egész nap lábujjhegyen járkálsz és egy pisszenés sem hallatszik ki tőled? Kétlem.
2014. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem igazán tudom, lehet rendőrséget hívni de felesleges mert utána lehet elkapnak vagy ilyesmi.
2014. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Hazudsz.


-Elnézést uram, megoldható lenne, hogy kora reggel és késő este ne a lakásban játszanak a blökivel, sajnos nagyon áthallatszik a mi lakásunkba a lárma.

- Káanyád, blabla, tehetsz egy szívességet!!!!


Életszerű, aham.

2014. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

anyád hazudik paraszt!

akármennyire is hihetetlen, a házunkban már sok kutya volt, sőt nekem is van, de nem ugat egy se a lakásba, más kutyája se ugatott, mert megtanította rá, és nem játszunk vele a lakásban, és nem szaladgálunk, és képzeld a porszívózás zaján kívül tőlünk semmi nem hallatszik fel, mert nem "állat" módjára lakunk. na pont az ilyen válaszolóknak kívánok egy nem kompatibilis szomszédot, aztán egyből másképpen fogsz beszélni. te fogsz rinyálni a legjobban a rendőrségért...

2014. aug. 19. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a szép szó, kérlelés, kedvesség nem jön be, akkor vidd a rendőrség elé az ügyet, majd meglátjuk nekik is ugyanazt mondják-e, mint neked. De, ha mondjuk más szomszédokat is zavar az ügy, akkor szerintem fogjatok össze, és együtt szóljatok nekik sokan, hátha úgy hatásosabb lesz... :)
2014. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A baj, hogy bár mást is zavar, de nem mernek fellépni ellenük. Mi se szeretnénk egyedül, az összefogás tényleg fontos lenne, de nem hiszem, hogy számíthatok hivatalos ügyben a többi panaszos szomszédra.
2014. aug. 19. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Lol mint nálunk. Alulképzett munkanélküli debil lakó üvölteti a zenét egész nap, tanulni nem tudok ettől a monoton tuc-tuc fa***ágtól. Elvileg ki vannak akadva a szomszédok is. Persze tanulságos volt, amikor a jószomszédom gyereke (nagyon jól nevelt kisfiú) vasárnap reggel kétszer lepattintotta a labdát és mindenki kijött, hogy mit képzel, mit csinál. Csak azért mert gyerek és nem szól vissza. Persze a zenét hallgató szomszédra senki sem ugrik, mert nagy apofája és kötekedős. Szánalom. Hívj rendőrséget, egyszer csak megunja. Nem?
2014. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyszer már hívtunk. Aztán bosszúból összekarcolták a kocsinkat, lelopták a szelepsapkát a kerekekről stb.

Ez a szomszéd már többször volt pszichiátrián, a gyógyszerét sosem vette be, miután kiengedték. Egyébként az orvosok előtt is megjátssza magát. Nem állapítottak meg nála olyan fokú dilit, hogy gumiszobát kapojon. és kénye-kedve szerint ugrál a lakásban lakó többi "birka". Gondolom a kocsink rongálása is az ő kitalációja volt.

Hihetetlen retartdált szemétládák.

Ti hívtatok már rendőrt?

2014. aug. 23. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!