Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szenvedtél már kutyaugatástól?...

Szenvedtél már kutyaugatástól? Az emberek hány %-a szenved vajon?

Figyelt kérdés
Nálunk folyamatosan ugat egy kutya egész nap, de ilyen magas frekvencián és egy óra múlva borzasztó idegesek leszünk tőle. Hiába van zajvédő ablak, azon is áthallatszik, inkább visít, mint ugat. Vajon hányan szenvedhetnek még így a kutyáktól?
2014. szept. 3. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én is kikészülök néha a kutyáktól. Közel lakom egy farmhoz ahol sok a csordás kutya. Este ha elkezdenek a házunk közelébe ugatni az katasztrófa. Olyankor előveszem a petárdát és BUM!-BUM! Segít! Reggelig nyugodtan vagyunk. Tudom gonoszság de másnap kora reggel meló és nem kellemes fáradtan kelni a kutyák miatt.
2014. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én se értem miért jó egy kutyának hogy egész nap ugat.
2014. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Már egy éve lassan.

Társasház, és a szomszédban - nem is akarom tudni, mit csinál az ott lakó... - 4-5 kaukázusi őrkutya (az udvar területe kb. harminc m2, és fél éves koránál tovább nem is tarthatná őket önkormányzati rendelet szerint).


Nappal okés, csend van, de éjszaka olyan fél 10 10-től reggel 6-7-ig mint a hlyék, ugatnak.

- a semmit, de vagy negyed óráig, és sokszor (3-4-5x legalább felébredünk tőlük)

- a mentőt/rendőrt... minden szirénázó járművet vonyítanak

Ráadásul a gyerekek sem mernek a kerítés közelébe menni, mert félnek (plusz a szrszagról ne is beszéljünk).


A petíció már - remélhetőleg - az önkormányzatnál, de esélyes, hogy valaki előbb lövi le/mérgezi meg őket (amit meg is értenénk, mert halál fáradtak vagyunk kb. minden nap.)

2014. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már három éve szenvedek a szomszéd kutyáitól. Egy éve füldugóval alszom máshogy lehetetlen. Kikészít ez is, de leginkább hogy nem látom a végét. Belebetegszem lassan, a fülem kezd fájni a dugótol és ha begyullad vagy valami vége. Kiírtom a kutyákat az sem érdekel ha lecsuknak ott lehet több esélyem lesz az alvásra.
2015. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak miatta és együttérzek. Én is csak abban reménykedem, hogy valamelyik szomszéd megunja és csinál valamit a kutyával. Egyszerűen törvénybe kellene foglalni, hogy olyan kutyát nem lehet tartani, amelyik ekkora csendháborítást csinál. Mert itt is van egy másik kutya a másik szomszédban, az csak akkor ugat ha jön a postás vagy valaki. Az teljesen elfogadható és normális. De az amelyik hisztiből vinnyog egész nap, az nem. Néha amikor nem bírom, kicsukom az ablakon kívülre a személyi riasztót bekapcsolva, olyankor a kutya el is hallgat, csak a többi szomszédot sajnálom, hogy még azt is hallgatniuk kell pluszba. De nincs jobb ötletem.
2015. febr. 12. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szimplán betiltanám azt, hogy az ember társasházban vagy panelban kutyát tartson. Még kertes házban, nagy udvarral idegesítő, ha a szomszéd kutya folyton ugat, hát el tudom képzelni milyen máshol.


És akkor csodálkoznak az ilyen idióták, hogy Bodrit ki mérgezte meg.

2015. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!