Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi volt a legtöbb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb idő amit egy pasiért/csajért szenvedtél?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2014. aug. 16. 12:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szenvedést szerelmi bánatnak értem .
2014. aug. 16. 12:30
 2/13 anonim ***** válasza:
5 év
2014. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3-4 hónap.
2014. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogy erted a szenvedest? Amennyit kuzdottel erte,hogy a tied legyen, vagy amennyit szenvedtel vele a kapcsolatban?.


En nem kuzdottem pasiert es nem is all szandekomban.

De egy evig volt szenvedes egy kapcsolatom.

2014. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor igazán szenvedtem miatta az kevesebb mint egy év volt (de előtte már jópár évvel kiszemeltem magamnak), de nem lett belőle semmi. aztán megoldotta mert összejött valami pasassal és hihetetlen utánna kb. egy napig tök szarul voltam aztán(tudod ez a miért pont ő? miért nem én? miben jobb nálam? stb.) egy haverommal megbeszéltem a dolgot (ő elég tapasztalt ilyen téren) és arra jutottunk hogy ki kell magamból "írtani" a csajt. és ezért mindent meg is tettem. azóta nem is láttam de ha látnám akkor is lelépnék onnan mert ez az elmúlt ~1 év borzalmas volt, soha újra!
2014. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 év, de kapcsolatban hiába volt nagy szerelem (kölcsönös) sajnos lelkileg nem volt alkalmas élhető kapcsolat kialakítására. 1 év után telt be nálam a pohár hogy én erőn felül alkalmazkodom ő meg a minimumra se hajlandó/nem képes. Utána pár hónapig még járt a fejemben, de aztán túltettem magam rajta.

25/N

2014. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4év 25f
2014. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2-3 év, pontosan már nem is tudom, de nem is akarok visszaemlékezni mert még mindig rosszul vagyok ha visszagondolok azokra az időkre.

27F

2014. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerelmi bánat? mert akkor CSAJ MIATT, ha viszont megszerzését érted, akkor ÉRTE, az helyes.


Én még megszerzésért nem szenvedtem soha, igazából ha nem, hát nem alapon élek, a szakítás után az eddigi leghosszabb a 8 hónap. 26l

2014. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7 év

Nagy csalódásnak éltem meg, sok előnye is volt, hogy lelkileg megzuhantam...igazából nem tudom hol fordult a szerelmi bánat magányba, de összesen 7 évig tartott, pár hete lett vége :)


21F

2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!