Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? A nálam 3...

Mit csináljak? A nálam 3 évvel fiatalabb lány szinte zaklat. (Többi lent) 12/L

Figyelt kérdés

A szomszédban egy nagyon igénytelen család lakik, a szülők válnak, a két fiú (egyik 22, a másik 18 éves) cigi+alkohol+tetoválás+minden nap új csaj, de ez zavar kevésbé.

Lakik ott egy 9 éves kislány, aki minden nap, esőben, hóban, fagyban, forróságban, állandóan "ordibál" nekem, hogy menjek ki vele beszélgetni/játszani. De reggel 6- este 11-ig csak gondol egyet és egy nap 20x kiabál nekem. A nap folyamán pedig többször írogat nekem SMS-t. Már ezerszer magyaráztam neki, hogy nekem más dolgom is van meg, hogy nagyon szépen kérem, egy kicsit szálljon le rólam stb, stb, de semmi. Ha meg néha rászánom magam, hogy kimegyek egy fél órára hozzá, akkor meg állandóan a s**x-ről beszél. Már nem megyek ki, nem beszélek vele, de minden egyes nap ugyanaz. Mit tegyek?

Előre is köszönöm a normális válaszokat:)



2014. szept. 9. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2014. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd megunja...
2014. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek, vagy az ő szüleinek
2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fiatal lány állandóan a szexről beszél lehet, hogy molesztálják otthon. Én szólnék a szüleimnek, hogy aggódom miatta. Lehet azért akar mindig átmenni hozzátok, hogy elszabaduljon ebből a környezetből. Beszélj szüleiddel szerintem, neked semmibe nem kerül, viszont lehet megmentesz egy kislányt.
2014. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Anyukám tudja, már beszélt is a kislány anyukájával. Annyival ment előrébb a dolog, hogy már csak emberi időben kiabál.

Arra gondoltam, hogy gyakrabban beszélek majd a lánnyal és kezdem őt a jó útra terelni, már amennyire menni fog. Ha áthívom kb 3 hetente és kicsit tanulok vele, vagy beszélgetek, társasozok akkor talán jobban érezné, hogy vele is törődnek? A szülei nem nagyon foglalkoznak vele, amit már írtam is, talán az anyukája kicsit az utóbbi időben mintha jobban törődne vele...

2014. szept. 9. 17:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az én dolgom lenne, de szívesen segítenék neki...
2014. szept. 9. 17:55
 7/14 Julia22 válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet, és legalább nem érzi úgy, mintha nem szertnéd...
2014. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tegnap délután áthívtam 2 órára és mondtam neki, hogyha valamit nem ért a suliban, akkor hozhatja nyugodtan és át is hozta az angol leckéjét, meg kicsit magyaráztam neki a következő fejezetet (ma vették azt) és erre ma azt írta, hogy kapott egy órai munka 5-t :)
2014. szept. 11. 18:02
 9/14 Executioner válasza:
85%
Huhh, ez nagyon fura. Minden jót kívánok, szerintem is segíts neki.
2014. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Executioner válasza:
81%

Talán majd egyszer kiábrándul belőlled, de az biztos hogy valszeg majd föl fog rád nézni :)


Ja és 12/F

2014. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!