Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdekelnek a nálam fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekelnek a nálam fiatalabb, velem egyidős lányok! Ne is számítsak barátnőre?

Figyelt kérdés

16F

Nagyon sok 14-15 éves lányt ismerek de mindegyik full éretlen, meg nem is túl normálisak, idióták

A velem egyidősek se nagyon érdekelnek

De akik nálam idősebbek...17-18 éves lányok..ahww *.*

Ők olyan érettek, külsőre, belsőre is, ők tudnak komolyan gondolkodni és lehet velük tervezni <--ezt a normális idősebb lányokra értem

Csak én szerintem kevés lennék hozzájuk

Ami a jövő tervezését illeti - nem érdekel ha leszóltok emiatt, nyugodtan...sose voltam egy bulizós típus, mindig inkább a jövőmet tervezem és egy olyan lányt keresek, még ha idősebb is, akivel lehet tervezni a közös jövőnket!



2014. aug. 26. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, lányban.

Van barátom, akinek szintén hasonló a gondolkodása és boldogok vagyunk.

Találhatsz a korosztályodban is neked való lányt, ne add fel.

2014. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, élj, ne tervezz. Egy értelmesebb lányt nem fog érdekelni, hogy fiatalabb vagy. Engem sem érdekelt. Vagyis később ha gyereket akartok akkor gáz lehet, de kár ennyire előre gondolkodni. Néha pedig nem ártana egy kis szociálódás, manapság ez elképzelhetetlen bulizás nélkül, nem kell feltétlen detoxig innod magad. Túlzott komolyság nem jó, arra is rá lehet kefélni. Ja, és ha idősebb lányt akarsz légy rámenős, legyen önbizalmad, anélkül évekig tolhatod ezt a nem bulizom szöveget egyedül.


23l

2014. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy az idősebbek felè orientálódsz teljesen helyènvaló, addig a pontig, amíg el nem jutsz odáig, hogy minden nálad fiatalabb korúra rányomod az èretlensèg stigmáját. Mindenki máskèppen fejlődik, nem hiába nincs kèt egyforma ember. Próbálj meg nyitottabbnak lenni ès akár kezdemènyezz fiatalabb lányok felè is. Varázsszóra nem lesz közted ès a kiszemelted között mèlyen gyökerező szerelem; csak úgy èrheted el, hogy elsősorban nem is azt keresed, hanem gyszerűen csak egy jó beszèdpartnert. Hidd el, mindenütt akadnak társaságra vágyó, introvertáltabb lányok. Általában őket a legkönnyebb nem èszrevenni annak, aki csak a külső láttán ítèli meg, mennyire is vonzó vagy taszító az illető lány. Sokan eltekintenek a belső szèpsèg megismerèsènek fontosságától, hiszen az ágyban nem az a legfontosabb. De, nagy hiba így gondolni, mert bizony ott is sokat számít a figyelmessèg ès a különböző visszajelzèsek. Fiatal vagy mèg, felesleges ennyire a jövődön görcsölnöd, hogy kivel èljed le s hogyan. Hidd el, majd kèsőbb megoldódik, de addig is èlvezd az èletedet ès mindig járj nyitott szemmel s füllel!
2014. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Érthető, mivel egy 14 éves lány még gyerek.


De szerintem, ha te leszel 18, biztos találnál egy nálad fiatalabb lányt aki érett. Mert az érettség, okosság, nem csak kortól függ. Van, hogy egy 17 éves lány sokkal érettebben tud gondolkodni, mint egy 22 éves.


Szerintem ne foglalkozz a témával, ne keress barátnőt, majd úgyis ha jön magától, észre fogod venni.


Ne KERESS barátnőt, hanem ESS SZERELEMBE.

2014. aug. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a pár év korkülönbség nem sok... Hidd el 18-19 évesen már simán kelleni fogsz egy 20-21 éves csajnak is... De akár egy 18 évesnek is. Csak türelem, nem kell elsietni.
2014. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!