Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert csak a nalam fiatalabb...

Miert csak a nalam fiatalabb lanyoknakvtetszem? (tudtommal) 14f

Figyelt kérdés

van egy lany 2 ev korkulonbseg van koztunk.nem mondott semmit de ahogy nez azt eszre lehet venni.szép lany de hat megis csak kislany.(erthettobben nem is gondoltam/neztem ugy ra).meg egy nala talan 1 evvel fiatalabb.neki nem hiszembhogy tetszek csak aztvszurtem le hogy szimpatikus lehetek neki.o egyszer irt is.


de ami engem erdekel mit talalhatnak bennem szimpatikusnak amit a korombeli lanyok nem. (örokletességeim miatt idősebbnek nezek ki.)mondjuk meglepett hogy 16-17nek neztek idegenek.lehet e miatt?ha igen akkor a korombelieknek miert nem tetszek?



2014. aug. 30. 20:51
 1/8 anonim válasza:
hat en mindjart 14 leszek ha priviben bivebben leirsz mindent akkor adok velemenyt/l
2014. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi baj ezzel? Nekem is mindig 1-2 évvel fiatalabb barátnőim voltak ebben a korban, nem értem, hogy miért zavar ez téged :)
2014. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennél bovebben nem tudom leirni
2014. aug. 30. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:

az hogy szamomra meg csak kislanyok es ez az ez szemembe kihasznalas lenne.1

2en nen akarok jarni veluk nem ez a kerdes

hanem hogy mi az amit ok vonzonak talalnak bennem.hisz egy korombelibek se tetszek.szepnek se mondanam magam.pattanasoa is vagyok viszonylaga.valaki magyarazza meg kerem.fokepp lanyok valaszat varom

2014. aug. 30. 21:17
 5/8 anonim válasza:
14 múltam egem is idősebbnek néznek...engem viszont a 18 körüli fiúk találnak be és hiába akarok baratkozni vagy kapcsolatban lenni azokkal akik kb egyidősek velem aki nem ismer idősebbnek néz:/jófejnek tűnsz írj privin ha szeretnél beszélgetni/baratkozni:)
2014. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem akarok bunko lenni de csak neten nem akarok ismerkedni.szemelytelen es ertelmetlen.en hajdu bihari vagyok.te?
2014. aug. 31. 14:42
 7/8 anonim válasza:
én Békés megye...de barátkozni gondoltam isten ments többre mert az tényleg már elég cinkes, csak jófejnek tűntél hátha tudok vmivel segíteni ha megismerlek:D
2014. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
legfeljebb holnap mert ma a koleszos bekoltozes sok idot energiat kivesz
2014. aug. 31. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!