Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szoktatok meg a semmitt...

Hogyan szoktatok meg a semmittevest ha kertes hazbol panelba koltoztetek?

Figyelt kérdés
Mindig kertes hazban laktam fura lesz nekem hogy kint a haz korul nem kell csinalnom semmit.
2014. szept. 18. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Van kismillió más dolgom, nem érzem azt, hoyg több időm volna.

Nekem maga a kert hiányzik

2014. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óh, itt meg olyan pici terek vannak, hogy azt rengeteget kell takarítani. Ott van a lépcsőház is.

Lesz dolgod itt is, ne aggódj :)

2014. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pfuuu.. viccelsz, ugye?:) Én életem első 28 évében kertes házban laktam. 2 éve kellett pestre költöznöm, de minden erőmmel azon vagyok, hogy kiszabaduljak ebből a betondobozból:( Eredetileg 4-5 évre terveztük itt, de a párom is kertesben élt eddig, nem bírjuk. Tavasszal költözünk vidékre, inkább többet utazunk, de ez így nekünk nem élet. Most a 2nm-es erkélyen kertészkedünk, nem tudunk egy macskát sem tartani, mert ahhoz kicsi a lakás, nem tudjuk kitenni a lábunkat a kertbe üldögélni, bográcsozni.. ezek nagyon-nagyon hiányoznak. Cserébe pedig nem kaptunk semmit. Tévénk nincs, mert egyikünk sem nézi. Olvasni azért nem lehet állandóan, mert az is unalmassá válik.. Halálra unjuk magunkat. A környéken lévő kocsmák és forgalmas utak nem elégítik ki természetvágyamat, minden hétvégén meg nem tudunk utazgatni. Egy kertesben mindig jól éreztem magam, akkor is, ha csak otthon ültem. Itt börtönben érzem magam. Befőttes üvegben, aki csak az üvegen keresztül nézheti a többi befőttesüveget a polcon..
2014. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet megszokni, csak elviselni. Nem is annyira a kert művelése hiányzik, bár jó volt nézni, ahogy fejlődnek a növények, hanem a nagy tér, a szabadság érzése.
2014. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!