Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más fiatalok hogy bírják a...

Más fiatalok hogy bírják a semmittevést egész nyáron?

Figyelt kérdés
Több olyan ismerősöm is van, aki gyakorlatilag semmit sem csinál, csak úgy van. Amikor beszélgetni próbálok erről velük, akkor meg nem szívesen válaszolnak. Főleg a lányok ilyenek.

2014. júl. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod hogy nincs lusta ember ilyen téren, csak társaság barátság nélkül maradt illető, aki nem tud kivel elmenni kikapcsolódni.


Nekem sincs senkim, eljárok kondiba, ott is csak magamra vagyok utalva, hisz nem haverkodni mennek oda sem.

22F

2014. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem neheztelek rájuk, vagy ilyesmi. Csak érdekelnek a gondolataik.
2014. júl. 22. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak te hiszed azt, hogy nem csinálnak semmit.

Anno rám is mondták ezt, akik alig ismertek. Pedig csak nem volt kedvem azon a nyáron társaságba járni, mert sok emberben csalódtam (oh, kamaszkor). Helyette én is edzeni jártam, kirándulni egyedül, vagy festettem, rajzoltam, könyvet olvastam, házimunkát csináltam, sütöttem, főztem, stb.


"Főleg a lányok ilyenek."

Az ilyen általánosítástól meg agyfszt kapok.

2014. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rosszul viselem, de ez mindig így van nem csak nyáron, hétvégéken, délutánokon. Nincsen olyan barátom, akivel szívesen tölteném az időmet. A nyár elején még találkozgattunk, de már nem keressük egymást. Nincsen semmi hobbim, amivel lefoglalhatnám magam. Itthon, ücsörgök a szüleimmel, tesómmal, akik dolgoznak és fáradtak ezért nem tudom őket sem bevonni semmilyen időtöltésbe, mondjuk nem is velük kéne szórakoznom. Ha elmegyek itthonról, boltba vagy ilyesmi akkor egész jó, de ahogy hazaérek rögtön rossz kedvem lesz. Egész nap csak fekszem az ágyba, nincs is kedvem felkelni mert minek és nincs kedvem, erőm semmihez sem. Jó lenne egy hobbi, de nem tudom, hogy mi vagy hogy hogyan kezdjek bele. Mindenki mondja, hogy olvassak, filmezzek, hallgassak zenét, de még nem találtam tetszetős könyvet, a zenét nem szeretem a filmeket meg már nagyon unom. Itthon sosincs jó kedvem és nem is tudom, hogy mi okozna örömet.
2014. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a párom és a barátaim ráérnének mindig, én se gépeznék itthon egész nap...
2016. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!