Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi ez a rengeteg vadászrepülő...

Mi ez a rengeteg vadászrepülő a fejünk felett? Veszprémben reggel óta hallom őket.

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos hadgyakorlat. Arrafelé gyakran tartanak.
2014. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy éve lakom itt, és még soha ilyen gyakorlatozást nem láttam. Nagyon szokatlan.
2014. szept. 23. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
én 20 éve élek Győrben és egyszer sem volt ilyen hadgyakorlat most meg össze vissza mennek és olyan hangos hogy be kell fognom a fülemet pedig azért kicsit nagyothallok.
2014. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Firedoom ***** válasza:
Torzsgyokeres veszpremi vagyok itt neha elofordul az ilyen.
2014. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Veszprémtől nem messze van egy katonai bázis és hozzá tartózó repülőtér. Elég gyakran tartanak hadgyakorlatot, lehet, hogy eddig csak nem figyeltél fel rá.
2014. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az etióp kormány megelégelte a magyarok fenyegetését az ivóvízzel kapcsolatban és háborút indított ellenünk. Állítólag nagyon fejlett haditechnológiával rendelkeznek.
2014. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hatoska, köszi a hülyeséget. Elmondom még egyszer, amióta itt lakom, nem láttam ehhez hasonló hadgyakorlatot. Nem kerülte volna el a figyelmem egy ekkora zajjal járó esemény. Csak értelmes válaszokat szerettem volna.
2014. szept. 23. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig idén nyáron elég sok gyakorlat volt, különösen júliusban, akkor külföldi katonák is jöttek ide gyakorlatra.
2014. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, nem kell elhinni "hatoska", egyébként Szabolcs "hülyeségét". Majd akkor írj ilyet, ha szétbombázzák a házatok. Az Etióp Fekete Hadsereg sokkal brutálisabb kannibálokból álló csoport, mint a Szovjeteknek volt a Vörös Hadsereg. De tudod mit? Ne higgy nekem. :)
2014. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagyfater ***** válasza:
100%

Nem készülnek stadion átadásra a környéken? :-)


Komolyabban: mivel hivatalosan nem hozták nyilvánosságra a gyakori repülés okát, csak találgathatunk. Lehet, hogy az éves gyakorló repülési idő keret felhasználását eddig visszafogták, és most azt "bepótolják". Az is lehet, hogy új pilóták gyakorlati kiképzéséről van szó.

2014. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!