Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy jóbarátom Miskolcra...

Egy jóbarátom Miskolcra költözött, vonattal megyek hozzá a hétvégére, vigyek magammal gázpisztolyt?

Figyelt kérdés
Még nem jártam Miskolcon, de sokat olvasok Észak-Kelet Magyarországról és írják hogy olyan mint Mordor, ott mindenki szegény, meg sok az indián...
2014. szept. 28. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

oszt mejik vonatal jösz tesókám? kimenék elíd az álomásra

lakatos vin disel

2014. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz, csak felfújják. Ha az Avasra mész, na, oda vigyél inkább. Főleg, ha a 2-es ütemet érinti. Az a hely Mordor Mordora.
2014. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Hülye. Ugyanaz a szar van itt is mint bárhol máshol.

Én sokat jártam melózni Dunántúlra is, Székesfehérvár, Kaposvár se különb semmivel. Ott is csóróság van.

Vagy legalább is itt sincs nagyobb, mint ott.

A cigányok meg mindenütt cigányok.

Szabolcsban több van. Nem mint ha mondjuk belső Somogyban kevesebb lenne. Vagy Tatabányán...

2014. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De egy beszari vagy.

Ugyanolyan mint más megyeszékhely, vannak városrészek hová nem szívesen megy az ember, de a belvárosban pont annyi esélye van, hogy történik veled valami, mint bárhol máshol.

2014. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En miskolci vagyok draga es ha nincs ok ra akkor itt senki nem bant senkit :*
2014. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Buford Tannen ***** válasza:
az szart se ér max magadat fullasztod le vele XD főleg ha a vonatban elkezdesz vele lövöldözni zárt légtérben :DDDD
2014. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik városrészre mész és mikor. Nappal nincs gond sehol, este kicsit vészes az avas. De nem olyan gáz, mint ahogy írnak róla! :)
2014. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy megkérdezem, de hülye vagy??

Amióta az eszemet tudom, Miskolcon élek, bejártam már minden területét, nem veszélyesebb mint bármelyik más város. Vannak helyek, amiket sötétedés utána el kell kerülni, de szerintem semmilyen városban nem mászkál az ember szívesen este...

2014. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"e szerintem semmilyen városban nem mászkál az ember szívesen este..."


Ahol élek ott éjfélkor leülhetek a járdára és ott laptopozhatok akár. De azt hallottam hogy Miskolcon nem szabad elővenni a mobilt sem az utcán.

2014. okt. 1. 15:18
 10/11 anonim válasza:
Én sok városban éltem már, többek között Győrben és Debrecenben is. Jelenleg Miskolcon az Avason lakom (állítólag a legrosszabb hely), de nekem nincs semmi problémám. Akár este 10 kor is nyugodtan le tudom vinni a kutyusomat sétálni, nem történik semmi. A telefont is simán elő lehet venni, szerintem ez hülyeség. Nem rosszabb mint más hely. Győrben viszont volt olyan utca ahol egyedül sétálni sem mertem volna. 24/L
2014. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!