Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 5 gyerekes család költözött a...

5 gyerekes család költözött a szomszédba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal van bajom, hogy egész nap hangoskodnak és hiába szólok. Szóltam már szépen és csúnyán is. Éjszaka szoktam dolgozni 8-tól 6-ig és rohadt jó lenne ha tudnék aludni. Nem elég, hogy meg van de a kölykök még ordibálk is. Az előbb már majdnem sikerült elaludni. Kimentem és veszekedés lett belőle. Én nem tudom mit csinálok velük de ez nem mehet így tovább. Mit tegyek? :@
2013. júl. 29. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Ooooo pl ugyanezt... Mikor nem dolgozol ejjel... Nem irigyellek :/
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
5 gyerek mellett, már majdnem mindegy, hogy milyen nemzetiségűek a szomszédaid. Mindenképpen alakítsál ki vejük jószonszédi viszonyt, mert ennek a későbbiekben is hasznát veszed.
2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanszünet van, nálunk is nagy a hangoskodás a szomszédban, bár nem cigók. Talán szeptembertől jobb lesz, bár nem biztos :(
2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mellettünk csak 3 magyar gyerek lakik, de most is akkora ordítás van meg csapkodás a folyosón, hogy egy 10 fős cigány család megirigyelhetné.


Mivel nappal csinálják így csak annyit tudsz tenni, hogy szólsz nekik, szerintem cigányokkal nem érdemes veszekedni mert ha megorrolnak akkor lehet már nem csak hangoskodni fognak.

Vegyél füldugót.

2013. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Azt a tanácsot fogadd meg, mely szerint a jó viszony a legfontosabb.

Az más kérdés, hogy ha barátian elmondod a gyerekeknek egy ingyen fagyi mellett, hogy éjjel dolgozol, ők akkor sem lesznek csendesebbek, mert egyszerűen gyerekek..tudod..Te is voltál..emlékezz csak.


ahogy már írták, nyári szünet van...


a veszekedésnek smmi értelme. menj át, és ne a kancigánnyal, hanem az anyukával aranyosan beszéld meg..

egyész más lesz a viszony, ami később kamatozik.



próbáld ki.nincs visszafordíthatatlan helyzet.

2013. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
35%

ha nagyon szar lesz a helyzet akkor hívd a rendőröket (bár valszeg téged fognak basztatni) vagy hívd a Magyar Gárdát ( [link]

esetleg költözz el (ha nincs rá pénzed akkor albérlet, vagy valami olcsóbb 1 kis időre) ha vannak gyerekeid akkor vidd őket onnan (én a mocskos cigányok miatt 7 évig depressziós voltam)

2013. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
48%
elírtam * [link]
2013. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, a gyerekek hangosak, hangosan játszanak. De ezen olyan könnyen tudnál segíteni füldugóval szerintem. Vagy mit szeretnél? A szülők vegyék rá a gyereket, hogy szép csöndben játszanak csak a saját otthonukban? Szerintem ez nem túl reális.


Sajnos a társasház az ilyen. Nálunk az emeleten 7 gyerek is lakik, meg két kiskamasz. Ők meg jó hangosan hallgatják a zenét. Engem mondjuk nem zavar. Az idegesít, hogy állandóan fúr valamit valaki, de azzal se tudok úgyse mit kezdeni. Szokj hozzá. Vagy költözz családiba.

2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédaim is hasonló módon bosszantanak. Ők speciel nem kiabálnak csak "szeretik a hangos népzenét" ... Egész nap ... meg este is ... akár hajnali 3ig. Hiába szólunk nekik. Egyből le lettem rasszistázva. Rendőrség nem jön ki. Ez van, éljen az "ingyenmuzsika" :S

Legjobb hogy ők átkiabáltak hogy hétköznap délelőtt 10-kor el mertem vágni egy csövet. Mert zavartam őket az alvásban a gép hangja...

2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
na f4sza.. megjelentek itt is a cigányok..
2013. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!