Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnék még jobban...

Hogyan tudnék még jobban beilleszkedni a Budapest II. Kerületébe?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Most költöztem(fiatalaon) Budapest II.kerületébe,és minden érdekelne?! Mik itt a szokások?esetleg az itteni hölgyek mit szeretnek?Pl:Nyilván udvarias vagyok,ez kevés érted..Meg sokat dolgozom,de a szabadidőmben gyakran sétálgatok itt az utcákon:) Bár az tény,hogy tegnapelőtt Gps-el mentem haza,úgy elmentem a házamtól:) Köszönöm a segítséget:)Kellemes estét ,és legalább feleannyi gyönyörű regeleket kívánok mindenkinek,amilyenek jelen esetben nekem vannak!

#fiú #szokás #lány #kultúra #II. kerület #Rózsadombi lakos vagyok Bibííí:)
2014. okt. 24. 23:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Budapest egyik legdrágább kerülete, tele fejesekkel, politikusokkal. Az ottani nők szeretik a nagy tágas házakat, a drága sportkocsikat, ha van személyzeted, egy kisebb pesti lakás ára van rajtad ruhában, ilyesmik. Ja, albérletben vagy? Akkor tök mindegy, nem lesz hozzájuk közöd.
2014. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Rózsadombon is vannak sorházak, szóval hiába írsz hülyeségeket a kulcsszavakhoz...

Amúgy meg nem a Holdra költöztél, ott is csak ugyanolyan emberek élnek, mint máshol. Sok hülye, sok normális, csak jobb módúak.

2014. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Te a Holdról jöttél, vagy mi van veled? Komolyan ez a módja, hogy eldicsekedj? Szerinted kerületre vannak bontva bizonyos szokások? Mondjuk aranyos ez a gyermeki lelkesedés, és örülök, hogy van, akinek ez jelenti a fődíjat.
2014. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönööm a válaszokat,nem albérletben lakom,és nem dicsekedni szeretnék,hanem segítséget kérni:)
2014. okt. 24. 23:49
 5/25 anonim ***** válasza:

Na kisfiam,ha olyan sok pénzed van,erre is szánj pár forintot: [link]


Aztán majd csajozol azzal,hogy: Tudok helyesen írni Bibííí:)

2014. okt. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha te Rózsadombon vagy albérletben akkor én vagyok az Orbán Viktor :D
2014. okt. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5:):D Koszonom a valaszod;) 4!Neked is kószönöm6!Én hadd tudjam már,hogy hol lakom:) A kérdésre lécci:)
2014. okt. 25. 08:25
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is rózsadombi vagyok bibibí :P
2014. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor már kettenvagyunk:) Adhatnál pár jotanácsot:)
2014. okt. 26. 09:37
 10/25 anonim ***** válasza:
14 vagyok, szóval nem hinném, hogy az én tanácsaimra vagy kiváncsi :) nyolcas voltam
2014. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!